До болка позната история ...

  • 4 396
  • 91
Кой друг ще си признае че тази история му е до болка позната?  Laughing
Виж целия пост
# 1
Първото е голяма простотия, но второто ме изкефи Mr. Green
Виж целия пост
# 2
Мда. Второто си е находка.
Виж целия пост
# 3
Уууупппс. Извинявам се! Линка беше грешен, но вече го оправих.  Blush
Виж целия пост
# 4
Кое е първо и кое е второ.Аз виждам един клип в супермаркет и баща със сина си пазаруват.Това ли е?
Виж целия пост
# 5
Уууупппс. Извинявам се! Линка беше грешен, но вече го оправих.  Blush
Еее, ти пък... с предишните беше по-интересно Simple Smile Реших, че ти е до болка познато  да лазиш като прасе по пода и жена ти да те гони с вилата  Laughing
Виж целия пост
# 6
В такъв брутален вариант не ми е познато. Но е имало ситуации, в които съм гледала като този татко.
Виж целия пост
# 7
А шамар .Имам 2 деца и нито едно от двете не се е тръшкало така за каквото и да било.Изобщо не ми е позната тази история.Тежко и горко на тези които допускат това държание.
Виж целия пост
# 8
Уууупппс. Извинявам се! Линка беше грешен, но вече го оправих.  Blush
Еее, ти пък... с предишните беше по-интересно Simple Smile Реших, че ти е до болка познато  да лазиш като прасе по пода и жена ти да те гони с вилата  Laughing
Laughing Laughing Laughing
Виж целия пост
# 9
Темата ще се изроди в "Биете ли децата си", но да си кажа. За ухото и извън магазина, пък ако реве, поне ще се погрижа да знам защо.
Виж целия пост
# 10
Не ми е позната тази история, такова нещо не си представям Thinking
Виж целия пост
# 11
Темата ще се изроди в "Биете ли децата си", но да си кажа. За ухото и извън магазина, пък ако реве, поне ще се погрижа да знам защо.
Съгласна. Не винаги особено педагогичните методи вършат работа.
Иначе-предишните линкчета бяха наистина сладурски, аз този за ИКЕА го знаех от друга тема.
Ми така де, човек поне на стари години да може да си отживее....сексуално. Mr. Green
Виж целия пост
# 12
такова нещо с тръшкане не само,че не ми се е случвало, ами  изобщо не може да се случи в мое присъствие. независимо какви ще са  методите.
Виж целия пост
# 13
ужас!
Виж целия пост
# 14
А на мен ми стана любопитно- а как ще реагирате вие, ако в един момент ви се случи такава ситуация?И без на мен не може да се случи.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия