Какви витамини пиете?

  • 4 796
  • 71
На мен ми препоръчаха "О МАМИ", но нищо не съм чувала за тях? Някоя пила ли ги е? А какво пиете Вие? newsm78
Виж целия пост
# 1
За момента само фолиева киселина.Предишната си бременност пих Матерна.
Виж целия пост
# 2
По време на бременността пиех фолиева киселина и Матрена, а в края - Магнезий. За зъбите пиех Зимафлуор.
Виж целия пост
# 3
Аз пиех Гравитал.
Виж целия пост
# 4
Pre-Natal.Казват че са по-добри от Матерната. Peace
Виж целия пост
# 5
А чували ли сте за "О МАМИ" и какви са отзивите?
В една аптека ми казаха, че " О МАМИ" са повече за след раждане ( повреме на кърмене) и ми препоръчаха МАТЕРНА( а уж е спряна от производство?! newsm78). А пък фолиевата я изпих  Joy
Виж целия пост
# 6
Центрум Матерна и Фоли Феро - предписани от гинеколог  Peace
Според мен се припокриват, но...щом така казват - изпълнявам. Само да не се издуя като балон. При предната бременност пих Матерна в 7-ми месец и напълнях с 4 килограма и веднага ги спрях.
За О МАМИ - чувам за първи път  newsm78
Виж целия пост
# 7
Neoxid i Gerikaps
Виж целия пост
# 8
До 3-ия месец фолиева, сега Матерна и Зимофлор.
Виж целия пост
# 9
Пиех Омнибионта.
Виж целия пост
# 10
От четвъртият месец пия Центрум Матерна, преди това 4-5 месеца преди да забременея пих фолиева киселина до началото на четвъртия месец някъде. Сега и Зимафлуор когато се сетя пийвам по една таблетка. Всичко това ми беше изписано от АГ-то ми.
Виж целия пост
# 11
Пиех Фолацид,Матерна само в първите месеци.
Виж целия пост
# 12
 Фолиева пиех до края на третия, сега нищо Sunglasses
Виж целия пост
# 13
Никакви по препоръка на лекарката ми и при първата и сега при втората бременност пиех само фолиева киселина !!!
Виж целия пост
# 14
А тази Центрум Матерна за какво по-точно е ? Ако има желаещи да отговорят да пишат. Аз не пия в момента нищо понеже нищо не ми е изписала Аг -то. Знам че ако желая мога да пия някакви витамини по желание, но нищо задължително засега. Някакви идея какво мога да пия като витамини?    Sunglasses
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия