Коя количка да избера????

  • 2 726
  • 43
# 30
НА мен другото, което не ми хареса е, че задната част на облегалката е цялата от пластмаса, както и онази джаджа за регулиране на позициите(това пак за Джорданито). БЯх споделила в една тема и ме увериха, че това не е проблем, ама на мен пък не ми харесва.
Виж целия пост
# 31
 а всъшност от желязо ли трябва да е Simple Smile) щото май ще е по- тежка тогава
Виж целия пост
# 32
Деми, като те чете човек, ще каже, че  ги произвеждаш тези колички Джордани Wink ДА не се обидиш само Peace
КАзах, че не ми харесва и толкоз. Не знам дали си обърнала внимание, че на повечето колички въпросната част е метална. На мен лично този механизъм за регулиране позициите ми се вижда по- надежден и няма общо с теглото на количката.
Виж целия пост
# 33
аз пък да изкажа мнение като мама с количка с полулегнало положение-30 Градуса-тази количка изобщо не е подходяща за деца под 3 месеца,има си наклон и като гледам моето голямо момче как спи в нея ,направо не бих го сложила и преди 6 месец.Удобно е след 3 месец да повдигнеш бебето за малко,но да спи така не е .Незнам ако се подложи някаква пелена може и да се изравни...,но количка без пълно легнало да ме извиняват производителите и вносителите ,но не е удобна за новородено бебе Peace
Виж целия пост
# 34
 Коя от двете колички е с наклон 30 градуса? Това на практика означава, че има полулегнало и седнало положение....
Виж целия пост
# 35
BABIDEAL  на  BEBE CONFORT има стол за кола който се монтира на количката и летните бебоци до 6-тия месец се се возят в него.
Виж целия пост
# 36
Венера, не се обиждам разбира се нали само си говорим..колкото до производството на колички изобщо ....ех да можех да произвеждам наистина ма не мога "това разбира се го казвам на шега и се усмихвам" мисълта ми е че всяка част която е метална отежтява конструкцията с това ще се съгласиш с мен няма как. инак понеже Имам близка с такава количка и затова съм говорила с нея и съм я виждала в действие а колкото до мен а съм с Инглезина, която препоръчвам горещо. Лек ден.
Виж целия пост
# 37
Джордани G4  Peace
Има и напълно легнало положение  Wink
А за багажът-на дръжките съм слагала торби и торби...така че при чадърите няма проблем.
Виж целия пост
# 38
Коя от двете колички е с наклон 30 градуса? Това на практика означава, че има полулегнало и седнало положение....
незнам аз гледам ,че пишете  че някоя нямала пълно легнало,та споделям моето виждане на положенията-в смисъл ,че ако наистина виждате ,че дадената количка не е с напълно легнало-независимо от марката,не е удобна за новородено Peace
Виж целия пост
# 39
Според мен не гледай на теб да ти хареса ,а се постави на мястото на бебчо. Аз така избрах количка.Ние също сме родени  в края на май , но това не ми попречи да вземо по затворена и дълбока количка. Най -накрая се спрях на Макингланд рол. От опит ти казвам, че е страшно удобна за бебока, защитена от вятър и става на зимна и лятна. Малката е отгледахме в нея. Чак преди 1мес си взехме лятна тип чадър, защото вече почти не стоим в количка. Кошница винаги може да си намериш/30-40лв/ запазена втора ръка или от приятели. Нашата е кошница е ползвахме 4мес. Но ти си решаваш. Успех в избора и леко раждане!
Виж целия пост
# 40
Здравей, mama li ,искам и аз да се включа със мнение по въпроса за избора на количка.Според мен най-добрия избор е количка на Кенгуру! Вчера бях в склада им в Пловдив,имат нови модели които ги няма още в интернет и които са страхотни,купих си модел "инфинити"  ,много е лека ,има два коша обръщащи и е на добра цена,ако някой се интересува мога да кача снимки.
Виж целия пост
# 41
Здравей, mama li ,искам и аз да се включа със мнение по въпроса за избора на количка.Според мен най-добрия избор е количка на Кенгуру! Вчера бях в склада им в Пловдив,имат нови модели които ги няма още в интернет и които са страхотни,купих си модел "инфинити"  ,много е лека ,има два коша обръщащи и е на добра цена,ако някой се интересува мога да кача снимки.


Качвай  Peace Никога не е излишна още информация  Grinning

Аз само да кажа, че кошницата беше най-използваната вещ в къщи до към 6м. Ползвах я и за шезлонг, и за място за подремване, а като бяхме на гости си караше в нея общо взето. В колата си караше до 11м с нея  Peace После взехме столче.
Виж целия пост
# 42
Giordani G4 Peace
Виж целия пост
# 43
Благодаря на всички.

След доста чудене  newsm78 и ходене отново по магазините, в крайна сметка купихме Джордани G4, тъй като на другата изрично пишеше, че не е подходяща за деца под 6 месеца, а да го разхождам до тогава в столче за кола ми се струва мъчение.

Отново благодаря. 
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия