Какво приготвяте за закуска?

  • 5 565
  • 31
Никакво вдъхновение не ми идва, а е събота сутрин, имам възможност да направя нещо по така. Сещам се само за разните му там филии с това и онова, попара, кус-кус. Идеи?
Виж целия пост
# 1
Добро утро.На мен като ми дойде музата правя палачинки,това най се харесва за закуска,особено от хлапето Peace
Виж целия пост
# 2
Нашата закуска    Laughing
Виж целия пост
# 3
Палачинки, бухтички, солени кифлички, баница. http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=96609.0 тези охлювчета са страхотни и се приготвят много бързо също.
Виж целия пост
# 4
На мен като ми дойде музата правя палачинки,това най се харесва за закуска
И аз така.
Виж целия пост
# 5
За закуска приготвям
Принцеси с кайма на скарата,пържени филийки,палачинки,домашна баница,мекици,тутманик
макарони на фурна,кифлички със сладко,бухтички

Общо взето нямам много да мисля...действам до като не станали моите в къщи... Heart Eyes
Виж целия пост
# 6
Само сандвичи, най- различни разновидности с каквито продукти имам.
Виж целия пост
# 7
Правя, каквото поискат-палачинки, млин, тутманик,баница,сандвичи и т.н.
Но в повечето случаи - мюсли и корнфлейкс , а аз плод+кис.мляко Grinning
Виж целия пост
# 8
Ние днес смен на пирожчици със сирене.... Hug
Виж целия пост
# 9
Сандвичи - топли, студени /зависи от хляба Laughing/, баница, мекици, бухти, макарони, юфка, кус кус, палачинки /но това го прави мъжо в неделя Simple Smile/, мъфини, мюсли, корнфлекс, кекс, пържени филийки - ами май това са закуските  Simple Smile
Виж целия пост
# 10
zen,просветли ме - какво е това?Прилича ми на тутманик с нещо си и изглежда вкусно.Лесно ли се приготвя - опитите ми в готвенето са сведени до минимум.
Виж целия пост
# 11
Мазани филии с нещо отгоре  е специалитета на заведението! Joy Направо ви се удивявам какъв ентусиазъм имате в събота сутрин за глезотии ,като палачиките , млинове , пирожки и др. yes Направо сте майки и съпруги героини! smile3501
Виж целия пост
# 12
Бухти, мекици, мързеливки, кремвиршки, пирожки, палачинки, принцеси - с кайма или с яйце и сирене, сандвичи с кашкавал, пържени филии, тиганици, а ако ме мързи - филии с пастет или кой каквото намери из хладилника Mr. Green.
Виж целия пост
# 13
Сутринта направих бухтчки.Всички се изядоха.Рядко се случва,явно са били много гладни,домашните .
Виж целия пост
# 14
Най-често макарони, баница, козунак, сандвичи с кашкавал, яйце и сирене, принцеси с кайма и кашкавал, препечени филиики, мюсли
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия