Да се прeброим - гласувахте ли?

  • 1 575
  • 42
# 30
Опция 3.За първи път не гласувам!Май се поизморих от празни обещания.
Виж целия пост
# 31
Гласувах. Смятам, че е недопустимо да позволя гласът ми да пропадне, да се преразпредели служебно или да не се отчете по някакъв начин.
Виж целия пост
# 32
Да.
Виж целия пост
# 33
Втора опция за мен-  за съжаление.Много ме хвана яд, особено по едно време, когато даваха предварителните резултати и процента на гласувалите. ooooh! ooooh! ooooh!
Виж целия пост
# 34
Гласувах!
Виж целия пост
# 35
Иглика, аз просто никога преди не гледах на кърмачки, като на отделна социална група, всъщност просто не се замислях за това. Може би защото по принцип редко се замислям Crazy а кърмя защото е естествено и удобно.
Разбрах, какво искаше да кажеш.
Виж целия пост
# 36
Гласувах, да.Изпълних гражданския си дълг Peace
Виж целия пост
# 37
и аз и мъжа ми гласувахме въпреки трудностите - наводнихме се  и навръщане се наложи да преджвакваме боси и с двете деца през една педя вода в коридора на кооперацията ни  Crazy , а за реката на улицата няма да ви споменавам че си беше естествена гледка навсякаде почти
Виж целия пост
# 38
Да, гласувах!
И темата е добра, и както се казва на научен език Wink, хипотезата на изследването се потвърждава. Има 51 %  отговорили положително тук, срещу 29% обща избирателна активност.  Това доказва тезата на Иглика, че тук майките са по-интелигентни и заинтересовани какво се случва. (Моля, без да се засягат другите 49% Peace)

Аз лично гласувам винаги, с малки изключения на едни балотажи, където не намерих алтернатива за себе си.

п.п. От резултатите на изборите съм отвратена!
Виж целия пост
# 39
Да  Peace
Виж целия пост
# 40
Благодаря на всички, които се включиха в темата, още повече на тези, които не считат, че мястото й е тук. Благодаря на всички, които казаха с няколко думи защо не за гласували.
Радвам се на резултатите, радвам се също, че в София, ако не се заблуждавам, виждам човек, който споделя политическото ми мислене. Знам, че са много малко, освен мен (което не е самоцел, разбира се), и това в тази тема да срещна поне един, означава много.
Виж целия пост
# 41
da Peace
Виж целия пост
# 42
Не Naughty
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия