Кога си лягат вашите деца???

  • 3 839
  • 95
# 75
И Нина и Марин си лягат към 10 обикновено, по-рядко към 10.30-11.Никога не съм давала казвала кога да си лягат, когато им се приспи-тогава.Какъв е смисъла да си легнат, когато не им се спи и да стоят будни по два часа в леглата и да ме разкарват постоянно за нещо?!А колкото до това и аз искам с милото да оставаме сами и никога не сме имали проблеми с това
Виж целия пост
# 76
Моят син е на 2г. и положението е същото като при повечето от вас.По-рано от 22.30ч,няма заспиване и в повечето случаи даже 23.00ч.Незнам как да го накарам да легне по-рано,обикновено тогава му се играе най-много и се започва лудо гонене да се мием и да се обличаме за сън.
Моят е вече на три, но от 2 г. започна същата работа..
Виж целия пост
# 77
Моето юнаначе заспива към 21 - 21,30 часа.Сутрин става към 8 часа.
Виж целия пост
# 78
Моето дете е на шест год. ,слагам го в леглото към 09,30ч но заспива чак към 11,00ч въпреки че сутрин го вдигам в07,00ч
Виж целия пост
# 79
Не питай!!! Sick
Моята на 4 г. си ляга в 21:00-21:30.... заспива в .... 00:00 Shocked Rolling Eyes Не знам какво да я правя. Изморява се в градината, тя по принцип е буйно дете! И не мога да я накарам да запива, скъсвам си нервите. До 1 г. заспиваше в 20:00 ч. после край.. аз ли му отпуснах края, тя ли е такава, не знам.. но за мен е проблем Rolling Eyes

Смятам за нормално в 21:00 да е в леглото и да заспива, но не става явно Confused

Искам да отбележа, че ходи на градина и става в 7:30...
Виж целия пост
# 80
Дъщеря ми ляга в 21-21.30.Не винаги заспива веднага.Синт ми ляга към 22,когато ходи на училище.През ваканцията е друго нещо.
Виж целия пост
# 81
Ляга към 21.30 и до 22 ч. вече е заспал. Сутрин спи поне до 8, тогава става за ясли, ако го оставя спи и до 9-9.30.
Виж целия пост
# 82
Зимата си лягат в 21 часа.
Лятото към 21:30 - 22:00 най-късно.
Виж целия пост
# 83
Зимата се къпе в 8 и в 8 и 30 е в леглото с прочетена приказка. Лятото /и то от тази година/ 9 и съответно 9 и 30 е заспала.
Сутрин я будя с труд към 8 и 30. Почивните дни идва да се гушне при мен към 9 -9 и нещо и поне до 10 се гушкаме в кревата.

 Откакто се е родила е с приблизително този режим /като бебе до към 1-та годинка заспиваше в 8/ и никакви подканяния или увещания не се използват. Това е неизменно правило.
Виж целия пост
# 84
От както се е родил заспива вечер горе-долу по едно и също време.От 22.00 до 22.30.
Виж целия пост
# 85
Дъщеря ми заспива в 23 часа и спи до 11 сутрин, мога да се наспя, направо съм  за завиждане Mr. Green
Виж целия пост
# 86
Моята госпожица много рано си ляга, между 20  и 20:30 часа. Спи до към 8 сутрин с едно събуждане за мляко, което изпива за минутка Simple Smile
Виж целия пост
# 87
Много късно, в 23.30 ч.. до 24.00 е вече заспала.
Но пък сутрин си поспиваме до към 9.00-9.30ч, че и до по-късно Embarassed
Виж целия пост
# 88
Между 20 и 21 часа.
Виж целия пост
# 89
Много късно, в 23.30 ч.. до 24.00 е вече заспала.
Но пък сутрин си поспиваме до към 9.00-9.30ч, че и до по-късно Embarassed

И при нас е така. Мислех, че като тръгне на ясла нещата ще се променят, но не се случи това. Иначе в почивните дни понякога спи до обяд и не мога да си представя да стане преди 10.30.Но не мога да и се сърдя-аз съм същата. Когато съм работила на свободна практика винаги съм си измествала режима-работа през нощта и сън през деня. Баща и е обратно, но за мое съжаление явно прилича на мен. Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия