Къде в София хомеопатична аптека?

  • 4 681
  • 9
Момичета, моля ви ми кажете къде в София има хомеопатична аптека, да взема едни неща на малката. Никога до сега не съм взимала хомеопатия и не знам.
Виж целия пост
# 1
Ето какво намерих в google
Виж целия пост
# 2
Много ти благодаря  Hug
Виж целия пост
# 3
чаталджа 13 е адреса
Виж целия пост
# 4
АЗ знам за една в Люлин и една в центъра- ул."Юри Венелин", а и някъде на женския пазар има, ама къде точно не знам!
Виж целия пост
# 5
Ул. "Съветът на Европа" №22, намира се в Лагера, близо до пазара на Красно село. Там се приготвят и хом. лекарства в потенции над 30С.
Виж целия пост
# 6
Къде в Люлин, че аз ходя да Чаталджа като ми трябва нещо?
Виж целия пост
# 7
В Люлин има хомеопатична аптека до бившата сладкарница Лучано на кооп. пазар, а също и на последната спирка на тролей 7. Точно зад спирката в ляво-етин трафопост. От там си взимам правените капки на детето, а доколкото знам такива капки и в 5-ти правят, но не мога да обесня как се стига до там.
Виж целия пост
# 8
 - Чаталджа 13 е аптеката, където има всички потенции, на много други места може да намерите, но до 30-та потенция.

 Вижте картата: 

Връзка към сайт

Виж целия пост
# 9
ул. "Чаталджа" № 13 - там има всичко и всички потенции.А и тя е на лекар-хомеопат, който днае какво прави и предлага.За Люлин - незнам, но приемам съвети къде е и всичко ли може да се намери и всички потенции
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия