Не мога да повярвам,че това се случва в България...

  • 2 036
  • 18
Вижте това- http://news.netinfo.bg/?tid=40&oid=1055285
Просто нямам думи...
Виж целия пост
# 1
ужас Cry Cry
и аз нямам думи
Виж целия пост
# 2
Боже, пази децата ни!
И пак всички ще излязат невинни като новородени агънца, а родителите на детето - неблагодарници и злобари, които се заяждат с добричките доктори, на които все са им малко парите, никога не грешат и никой не ги разбира Sad
Ох, просто освирепявам!
Бог да прости поредната невинна жертва на здравната ни система... Дано имат сили родителите да се преборят!
Виж целия пост
# 3
...което само подкрепя твърдата ми позиция, че невинни операции няма! Бог да прости малката душичка Praynig
Виж целия пост
# 4
Какво не можеш да повярваш? В България се случва всичко. Аман, вече от немърливи глупаци. И както винаги виновни няма.  smile3512
Виж целия пост
# 5
Аз мога да повярвам,е това се случва в България. Абсурдите тук просто валят. С какво ли не се сблъсках, какво ли не видях.
Някой да е увал за осъден лекар в България? Гарван гарвана око не вади. Пак ще се защитят и ... Бог да прости детенцето! Praynig
Виж целия пост
# 6
От такива новини направо физически ми става зле... Rolling Eyes
Още едно детенце е ангелче  Flowers Rose Flowers Rose
Горките родители  Cry
Виж целия пост
# 7
Аз мога да повярвам,е това се случва в България. Абсурдите тук просто валят. С какво ли не се сблъсках, какво ли не видях.
Някой да е увал за осъден лекар в България? Гарван гарвана око не вади. Пак ще се защитят и ... Бог да прости детенцето! Praynig

Взела си ми думите от устата!
Лека й пръст!!!
Виж целия пост
# 8
Потресена съм!Жалко за детенцето и за нещастните му близки.Много лекарски грешки станаха и все са безнаказани.Досега не сме чули за осъден лекър.Всички са безгрешни и големи специалисти.Такива неща се случват постоянно в България и за жалост,ще се случват и занапред.Кога лекарите ще поемат отговорността си за подобни престъпления?
Виж целия пост
# 9
От такива новини направо физически ми става зле... Rolling Eyes
Още едно детенце е ангелче  Flowers Rose Flowers Rose
Горките родители  Cry

Също.... Ох!  Sad
Виж целия пост
# 10
Аз мога да повярвам,е това се случва в България. Абсурдите тук просто валят. С какво ли не се сблъсках, какво ли не видях.
Някой да е увал за осъден лекар в България? Гарван гарвана око не вади. Пак ще се защитят и ... Бог да прости детенцето! Praynig

Бог да го прости детенцето,поредната жертва на лекарите и грешките им!Докога няма да има никакви санкции и ще ходят безнаказани убийци??
Виж целия пост
# 11
УБИЙЦИ !!!!!!!

направо за за разтрел, газовата камера им е малко  #2gunfire
Виж целия пост
# 12
Такива неща само в България  могат да се случат,нямам думи просто  Rage
лека му пръст на детенцето  Flowers Rose
Виж целия пост
# 13
Боже, пази децата ни!
И пак всички ще излязат невинни като новородени агънца, а родителите на детето - неблагодарници и злобари, които се заяждат с добричките доктори, на които все са им малко парите, никога не грешат и никой не ги разбира Sad
Ох, просто освирепявам!
Бог да прости поредната невинна жертва на здравната ни система... Дано имат сили родителите да се преборят!
Prosto neznam kakvo poveche da kaja!  Cry
 Flowers Rose Flowers Rose
Виж целия пост
# 14
Я, нов симпозуим на ясновидки! Всички явно знаят какво, как и защо се е случило. Ако се хванете на работа в полицията, неразкрито престъпление няма да остане. После за забавление можете и тотализатора да фалирате.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия