Тоалетно мляко за почистване на грим

  • 4 959
  • 37
Вие какво ползвате? От кое сте най- доволни?
Виж целия пост
# 1
Ползвам лосион за сваляне на грим на Орифлейм. Много съм доволна, преди винаги имах проблеми със триенето на спиралата (напластявам доста), но сега вече не. Препоръчвам го.
Виж целия пост
# 2
сега ползвам тоалетна мляко на L'oreal за суха кожа, но след като ми свърши мисля да го сменя...ще следя темата Peace
Виж целия пост
# 3
Само български!
Най-хубаво почистват!
Виж целия пост
# 4
Само български!
Най-хубаво почистват!
Кои по-точно?
Виж целия пост
# 5
"Па-па", на "Ефтерпа" и едни други в малки шишенца с билки, на които не знам марката.
И от българските не ми пари на очите!
Виж целия пост
# 6
Аз предпочитам мокрите кърпички. Много ми е нежна кожата и памука с тоалетното мляко направо ме дере.
Виж целия пост
# 7
Аз предпочитам мокрите кърпички.

 Peace И аз вече използвам мокри кърпички. Много по-лесно се сваля грим с тях. Яд ме е ,че не съм ги ползвала по-рано. А и другото, което им е хубаво, че не парят на очите!
Виж целия пост
# 8
Нивеа. Но предпочитам гел за дегримиране, пак Нивеа, синият.
Виж целия пост
# 9
Мокри кърпички. Наскоро офталмолог ми изписа една течност за почистване на очите, която сваля включително и грима. С флакона в кутията си има и кърпички за ползването му.
Виж целия пост
# 10
За очи напоследък използвам само едни... Confusedнезнам точно как се казват-лосиони ли, що ли, едни такива течни, като водичка. Ползвала съм на Гарние и на Лореал. И двата са еднакви, не парят на очите и почистват лесно. Струват около 5-6 лв. Тоалетно мляко ползвам на Гарние-зелено.
Виж целия пост
# 11
Виши, а в момента имам Клинианс. И от двете съм доволна.
Виж целия пост
# 12
За очи напоследък използвам само едни... Confusedнезнам точно как се казват-лосиони ли, що ли, едни такива течни, като водичка. Ползвала съм на Гарние и на Лореал. И двата са еднакви, не парят на очите и почистват лесно. Струват около 5-6 лв. Тоалетно мляко ползвам на Гарние-зелено.
И аз така.ДАже откакто ползвал лосионите за очи,почти не прибягвам до тоалетното мляко.
Иначе и двете са ми на Гарние.
Виж целия пост
# 13
А от кои мокри кърпички сте доволни?Коя марка?
Виж целия пост
# 14
В момента Авен за чувствителна кожа, става и за очи - много съм доволна  Party не люти , много е нежен и приятен , преди съм ползвала гарние, виши, ла рош и дева. Но този ми е фаворит за сега . 
А от кои мокри кърпички сте доволни?Коя марка?
Кърпички за сваляне на грим препоръчвам гарние  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия