Моля ви, помагайте с техника за релаксация...за увеличаване на кърмата!

  • 474
  • 8
Здравейте!

От едно известно време дребчо много го мъчат зъбите, и то е едно събуждане-през 20 минути. Твърдата храна съвсем я отказа, тия дни и температура 38 поддържа, така и не разбирам от какво е. Денем кротува само навън, пък аз така и не се научих да го кърмя по пейките, и се прибирам по едни баири през 2 часа. Таткото отсъства. Резултат е, че от преумората много ми намаля кърмата, и всичко, що ми е известно, не помага:( Моля ви, ако някой е успял да си почине някакси, с 3 часа сън на денонощие, да сподели опит. Знам, че  нямам необходимото количество кърма от недоспиване/ и преди ми се е случвало да намалее, ама е имало кой да ме отмени, и за 2-3 дни съм се справяла/. Много, много ще ви бъда благодарна  Hug
Виж целия пост
# 1
За кърменето по пейките, мога да съм ти полезна като те свържа с варненките от нашата отчетна група. Те кърмят яката навън, така че ще ти помогнат да се отпуснеш! Мисля че това ще ти от полза!   bouquet
Виж целия пост
# 2
В "Книга за кърменето" има много добри техники за релаксация.Ако успееш си вземи книгата!Също и акупунктурата помага,ако можеш да направиш някой и друг сеанс...ама щом си сама с бебчо надали...
Виж целия пост
# 3
Може ли малко повече инфо за тази книга-автор, издателство???Да си я купя. Благодаря:)
Виж целия пост
# 4
"Книга за кърменето" от Хана Лотроп. Има я в книжарници "Хеликон" и струваше 4-5 лв.
Виж целия пост
# 5
Благодаря   bouquet
Виж целия пост
# 6
pearly, то с пейките не става, щото и на двамата не ние удобно аз да съм седнала. Пробвах да си нося чаршаф, ама тревата много изсъхнала от слънцето и бучи/пък как ме гледат, малиииии/./ Пък и дребният се успива след всяко кърмене, и не ще да спи в количката, да не говорим, че се разсейва като суче навън, въобще много претенции:)
Виж целия пост
# 7
А със слинг опитвала ли си?
На мен пък това винаги ми е спасението, това със седене и кърмене и аз не го понасям, виж в слинга като сложа, хем бебето е скрито и суче, хем аз си продължавам разходката и то се унася и спи.
Виж целия пост
# 8
Пробвах и слинг, ама късно се усетих...и съответно малчо се съпротивлява като се опитвам да му променям навиците. Иска да зяпа вече, да закача децата от другите колички...ей такива работи.

Между другото положението с кърмата става все по-зле, направо не знам какво да правя. Дребният е 4ти ден с Т 39.5, не мога да я сваля, не иска да суче повече от 22 часа стана, а гърдите ми дори не се пълнят, помпата не върши нищо...Дано да оправи дететнцето, че и двамата много се мъчим Sad
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия