Кирил Вълчев vs Албена Вулева

  • 3 188
  • 47
http://life.dir.bg/2007/06/15/news1786011.html

Много обичам като някой ги протупа тия.
Виж целия пост
# 1
Тая пък Вулева ми е толкова...........Огледало няма ли си  newsm78,ако бях на Киро от нея щях да започна!!! #2gunfire
Виж целия пост
# 2
Аз я видях тая дама...на Златни...отвратителна ми е
Виж целия пост
# 3
Отвратителна наистина.
Как съм се смяла преди време, даваха как Теди Велинова нарита репортерката й, която беше уникално тъпа и грозна.
Виж целия пост
# 4
Аз не мога да си обясня как не я е страх да излиза...и не вижда ли колко е противна на хората и кой изобщо я гледа?  newsm78
Виж целия пост
# 5
Тя не вижда себе си на какво прилича, седнала хората да оправя. Незнам защо се мисли за голямата работа
Виж целия пост
# 6
Имам един познат,при когото са спали тези дни/той има почивна база на "Златните"/.Та той ми разказа за случката с Киро и ми каза,че тези двете репортерки на Вулева са страхотни СМРАДЛИ.Нито се къпели,нито пък се перяли.Въобще-грозна картинка.Тя пък/Вулева/спала заедно с някакъв,който приличал на гей и като си тръгнали оставили невероятна кочина.В стаята и намерили червени прашки и куп използвани презервативи.СМРАДЛИВЦИ!!!А иначе оплюват хората. #Cussing out
Виж целия пост
# 7
Много се забавлявам с предаването и, понякога има попадения.  Wink
Виж целия пост
# 8
Абе, може и да има, но преди години ми направи лошо впечатление и от тогава не я гледам. И то не с нещата които казва за хората, някои харесват такъв стил на коментиране. Но кажете моля ви се може ли една очевадно перхидролена блондинка да коментира друга такава, че била тъпа, щото "той перхидрола на никого не прощава". Чудно ми беше това от собствен опит ли го знае.  newsm78
Виж целия пост
# 9
Гледам я и искрено се забавлявам на предаването й. Не мога да разбера защо я вземате толкова насериозно, тя не е сериозна журналистка ами някаква си там борещата се за внимание и ето всички я познават. Забелязала съм, че макар и рядко когато хората, които провокират да се изложат самички за да имат материал за плюене се държат спокойно с усмивка и не се поддават на глупостите на репортерите - не се получава добър материал за тях. Казвам си  ей така трябва да се държат всички, които имат "късмета" да налетят на Албена Вулева. Mr. Green
Виж целия пост
# 10
Не й гледам предаването на Вулева, но в ХИТ-а в "Младост" и "Люлин" персоналът още разказва как забравила да си плати покупките.  Whistling
Виж целия пост
# 11
na_ga, да да...беше точно с някакво момченце тип ГЕЙ...такова слабичко, нежничко... Flutter
Виж целия пост
# 12
Нагло екипче, пляскал съм ги и аз..
Виж целия пост
# 13
Тая пък Вулева ми е толкова...........Огледало няма ли си  newsm78,ако бях на Киро от нея щях да започна!!! #2gunfire

 newsm10
Виж целия пост
# 14
Горката Вулева! Сменила е гаджето културист с гей  Shocked Ама май все операторът й го отнася. И Владо-Въргала го беше млатил в един асансьор  Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия