Днес платих с pay pal

  • 2 154
  • 34
Реших пак да пробвам не може ли вече да плащаме тъй като последно от централата ми казаха, че след месец- два ще може и днес стана вече може да си пазарувате спокойно от e-bay. Само незнам става ли с дебитна карта от БГ, аз пробвах с кредитвна VIZA и стана. Дано да съм ви зарадвала
Виж целия пост
# 1
Еееееее супер!

Най - накрая,
що го отнесоха само преди няколко месеца......че не можех да пазарувам в ибей
не помня какво точно бях харесала  newsm78
Виж целия пост
# 2
Зарадва ни Mr. Green
Виж целия пост
# 3
Йоу, и аз платих днес за първи път.
Не зная, да се радвам ли, или да тъжа лошото бъдеще на банковата ми сметка.
Виж целия пост
# 4
Реших пак да пробвам не може ли вече да плащаме тъй като последно от централата ми казаха, че след месец- два ще може и днес стана вече може да си пазарувате спокойно от e-bay. Само незнам става ли с дебитна карта от БГ, аз пробвах с кредитвна VIZA и стана. Дано да съм ви зарадвала


Сега започвайте да внимавате за фалшиви имейли с които ви приканват да си попълвате данните, щото акаунта ви е закрит, или сте платили нещо на някой си ....
НИКОГА не отговаряйте на имейл изпратен ви от PayPal или eBay, както и не кликвайте на линкове от такъв имейл!
Когато получите писмо от ибей влезте в ибей акаунта си и вижте дали го има във вашите съобщения, няма ли го там просто го изтрийте.

не знам колко добре ще се види, но ето един пример на фалшив имейл.
Виж целия пост
# 5
Колко платихте за доставката newsm78
Виж целия пост
# 6
Колко платихте за доставката newsm78

За кое колко сме платили всяко нещо е с различна цена на доставка
Виж целия пост
# 7

[/quote]

Сега започвайте да внимавате за фалшиви имейли с които ви приканват да си попълвате данните, щото акаунта ви е закрит, или сте платили нещо на някой си ....
НИКОГА не отговаряйте на имейл изпратен ви от PayPal или eBay, както и не кликвайте на линкове от такъв имейл!
Когато получите писмо от ибей влезте в ибей акаунта си и вижте дали го има във вашите съобщения, няма ли го там просто го изтрийте.

не знам колко добре ще се види, но ето един пример на фалшив имейл.

[/quote]

Ами така е и не съвсем. Понеже платих доста работи за два - три дни и ми блокираха акаунта в paypal и ми пратиха точно такъв мейл, но наистина ми беше блокирано всичко. Поискаха ми копия от паспорт,лична карта, банкови извлечения и др. като се попълва и един формуляр с баркодове в страницата на paypal и всичко това го изпращаш по факса от страницата им. След два три часа акаунта ми беше активен отново. Пиша това защото наистина трябва да се внимава но и че има ситуации в които наистина ви пишат от там и ако не им отговорите просто ще ви закрият акаунта и никога повече няма да приемат регистрация с вашите имена и карти.
Виж целия пост
# 8

Сега започвайте да внимавате за фалшиви имейли с които ви приканват да си попълвате данните, щото акаунта ви е закрит, или сте платили нещо на някой си ....
НИКОГА не отговаряйте на имейл изпратен ви от PayPal или eBay, както и не кликвайте на линкове от такъв имейл!
Когато получите писмо от ибей влезте в ибей акаунта си и вижте дали го има във вашите съобщения, няма ли го там просто го изтрийте.

не знам колко добре ще се види, но ето един пример на фалшив имейл.

[/quote]

Ами така е и не съвсем. Понеже платих доста работи за два - три дни и ми блокираха акаунта в paypal и ми пратиха точно такъв мейл, но наистина ми беше блокирано всичко. Поискаха ми копия от паспорт,лична карта, банкови извлечения и др. като се попълва и един формуляр с баркодове в страницата на paypal и всичко това го изпращаш по факса от страницата им. След два три часа акаунта ми беше активен отново. Пиша това защото наистина трябва да се внимава но и че има ситуации в които наистина ви пишат от там и ако не им отговорите просто ще ви закрият акаунта и никога повече няма да приемат регистрация с вашите имена и карти.
[/quote]

Когато ти пишат от  PayPal или eBay, се обръщат към получателя на името и фамилията използвано при регистрацията.
Предполагам, че са ти блокирани акаунта защото са се усъмнили в многото направени поръчки за кратко време от нов потребител.
Имам мнаго познати, които са се "опарили" и отново ще го напиша; винаги когато получите писмо от  PayPal или eBay отворете съответният сайт (но не от линк в писмото). Ако писмото е от  PayPal  когато си влезете в акаунта ще има информация ако е блокиран или каквото и да е нещото за което са ви контактували, ако пък и от  eBay когато се логнете в системата ще имате бележка от тях.
фалшиви писма се изпращат не само за закриване, блокиране на акаунт. Измамниците са изобретателни и постоянно излизат нови и нови, тъй че повече внимание и предпазливост никога няма да навреди.
Виж целия пост
# 9
Само да добавя, от известно време го ползвам и съм много доволна  Simple Smile Вече няколко пъти продавах в Ebay /например всички "износени" дрехи на бебо ги разпродадох/ и купувах, също така си купувам салдо за Скайп. Всичко става много бързо и лесно, а и ми се струва най-сигурния начин, който съм виждала до сега.
Виж целия пост
# 10
само едно нещо не мога да разбера. какво толкова трябва да се радваме ние българите че вече можело да плащаме с кредитна карта от pay pal в е-bay. че да не би някой от вас тук в България да се е утрепал да купува от e-bay. за мен трябва да си луд да купуваш от там и то от тук  от България. ти хубаво ще го купиш ами после доставката. и защо трябва да си купуваш нещо от незнам си къде (щото още локализиран сайт на e-bay за България няма и трябва да се ползват някои от другите сайтове) като тук има вече почти всичко.
Виж целия пост
# 11
само едно нещо не мога да разбера. какво толкова трябва да се радваме ние българите че вече можело да плащаме с кредитна карта от pay pal в е-bay. че да не би някой от вас тук в България да се е утрепал да купува от e-bay. за мен трябва да си луд да купуваш от там и то от тук  от България. ти хубаво ще го купиш ами после доставката. и защо трябва да си купуваш нещо от незнам си къде (щото още локализиран сайт на e-bay за България няма и трябва да се ползват някои от другите сайтове) като тук има вече почти всичко.
Много хора "се утрепват " да купуват от чужбина заради съотношението цени- качество.
В е-bay много неща са доооста по- евтини.
И не на последно място в България има почти всичко, но далеч не всичко! Пък и това "всичко" нерядко е с много съмнително качество! Peace
Виж целия пост
# 12
Момичета, харесах си там новият Бъз,излиза с около сто и нещо по малко от тук, някой скоро ще пазарува ли, и евентуално ще ме включи ли и мен, защото съм много боса. И имате ли представа колко ще ми излезе доставката newsm78
Виж целия пост
# 13
Момичета, харесах си там новият Бъз,излиза с около сто и нещо по малко от тук, някой скоро ще пазарува ли, и евентуално ще ме включи ли и мен, защото съм много боса. И имате ли представа колко ще ми излезе доставката newsm78
Зависи от кой регионален сайт на е-bay купуваш. Колкото си по-близо до България - по-евтина доставка. По принцип доставката не е евтина, като сложиш и рисковете да си платиш нещо което не си видяла и докоснала с ръка не си заслужава май. Освен това не се знае какво може да се случи по пътя на стоката. Ама ти си решаваш за рисковете
Виж целия пост
# 14
само едно нещо не мога да разбера. какво толкова трябва да се радваме ние българите че вече можело да плащаме с кредитна карта от pay pal в е-bay. че да не би някой от вас тук в България да се е утрепал да купува от e-bay. за мен трябва да си луд да купуваш от там и то от тук  от България. ти хубаво ще го купиш ами после доставката. и защо трябва да си купуваш нещо от незнам си къде (щото още локализиран сайт на e-bay за България няма и трябва да се ползват някои от другите сайтове) като тук има вече почти всичко.
Защото  в ибеи  можеш да го намериш за много по евтино отколкото по магазините.
Вили
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия