Килограмчета при бременност

  • 2 970
  • 82
# 45
Ми аз за сега съм качила 10 кила ама като знам, че повечето се качват в края на бременността не ми се мисли какво ще стана до края. Не мога да се ограничавам, нямам воля за това пък как ще слабея после нямам идея.  Embarassed
Виж целия пост
# 46
аз качих само 9! беба се роди 3170гр- и на изписване тежах колкото преди да забременея ,даже бях по старите си дънки.
Виж целия пост
# 47


Да ти кажа честно Sonita  и аз така краят на 5-я мес,5килца отгоре за мес. Shockedмного се надявам да не кача до края още много....че......  261uu newsm53
Виж целия пост
# 48
Качих 25 кг най-вече до шестия месец.
Според мен напълняването по време на бременност няма нищо общо с количеството храна. С ръка на сърцето мога да кажа, че никога не съм се тъпчела или съм "яла за двама", напротив - дори от един момент нататък хапвах значително по-малко от обикновеното, но това не ми попречи до определен период всеки месец да си качвам точно по 5 килца.
Виж целия пост
# 49
Болна тема  ooooh!

Аз съм 9кг + досега, като качих предимно в началото и оттам нататък равномерно. Виждам допълнителните сланинки къде са се лепнали и ми е ясно, че не е от бебето.

Чакам раждането заради бебето и заради любопитството да видя с колко отгоре ще съм на финалната права.
Аз също смятам, че качването по време на бременност е чисто генетично и зависи само колко ще ти се "забави" метаболизма.
Нямам никаква промяна в апетита и яам (както винаги) много, само че качвам  Thinking
Виж целия пост
# 50
При първата си бременост качих 5кг, сега с Джули само 4.5кг, съвсем нормално бебе родих - 3.300, 49 см.
Не съм се лишавала от нищо, почти нямах коремче. Peace
Виж целия пост
# 51
Мани мани...май аз съм от най големите свинки... Laughing Качих 22 кг и остават още 14...само че няма смисъл от лишаване от ядене!Аз играя всяка вечер тенис на маса в градинката с мъжа ми и така изкарваме на въздух малкия.Е,с ръка на сърцето мога да кажа че има много повече ефект от лишения.
Моят съвет е да не се лишаваш пък после ще му мислиш.Стига да се чувстваш добре!  bouquet
Виж целия пост
# 52
15-16кг. за цялата бременност,като бебето ми беше 4кг,а в болницата оставих 10 кг.Не съм се ограничавала изобщо,ядях каквото ми се искаше без да се тъпча.И всеки ден поне по 1 сладолед. CrazyНо се движех доста,като последните 2 месеца ходех на плаж,плувах и видимо отслабнах,макар и да си качвах килца,все пак бебето растеше.Всичко си е до метаболизъм и движение,според мен.
Виж целия пост
# 53
Ох, аз качих много кг ( над 20) и сега ме е яд, че така се тъпчех и не си наложих някаквъ режим. ooooh! Не знам кога съм качила най-много, защото последните месеци спрях да се меря, за да не се депредирам допълнително. Само преди раждането се претеглих... #Crazy
Сега имам още да свалям, а никак не е лесно. Confused

И аз така(все едно аз съм го писалаooooh!.Макар и да не се тъпчех в началото,но след 7 ми месец имах чувството,че качвам и от въздуха  Rolling Eyes.По добре си спазвай този режим на хранене и няма да съжеляваш  Peace.Няма смисъл от преяждане  Peace
Виж целия пост
# 54
аз качих 25 кг.  Crazy до 4-ят месец бяха към 3 кг. до 6-ят още 4-5 ...и останалите  ooooh! имах чувството че качвам с часове  Mr. Green
Виж целия пост
# 55
Аз дотук-36г.с. съм 13+. До 16 г.с. качих около 4 кг и оттогава почти по 2 кг на месец. И определено внимавам с  яденето, представям си какво щеше да е, ако не внимавах Joy
Виж целия пост
# 56
качих 18кг някъде, свалих всички, но ако живот и здраве забременея пак ще се ограничавам много повече от 10кг, не мисля да качвам.
Виж целия пост
# 57
v sredata na 9 mesec sum i sum ka4ila 12kg.s purvoto dete biah ka4ila 15kg.
Виж целия пост
# 58
според мен,ти прецени от това как се чувстваш  и как изглеждаш.Лекарят ти е длъжен да ти каже кое е най-добро за теб,но организма си знае своето.Ха кажи му / на тялото/повече от 12-15 кг.не!За себе си исках още,качих само 8 кг.от които последните три кг.в деветия месец.И бременна и вече родила си изглеждам същия щиглец-не намирам особенна красота в това.


Виж целия пост
# 59
Ами при мен имаше голям тормоз от страна на майка ми, защото тя е качила 30 кг. с мен и се е чувствала ужасно по време и след бременността си.Караше ми се като се тъпчех.  GrinningПочнах да ям само бонус и качех 14 кг. Свалих и последния от тях 2 месеца след като родих.Сега отслабнах още, защото продължавам да ям само бонус. И в момента съм й благодарна.  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия