Фон дьо тен спрей?

  • 2 493
  • 9
Може би в тия жеги темата не е особено актуална, но въпросът ми е за фон дьо тен под формата на спрей. Преди имаше само луксозен вариант, но не си спомням каква марка ( във всеки случай над 80лв.), а сега е излязал и по-евтиничък  на Лумене (около 18лв.) като такъв съм някак сси по-склонна да пробвам.

Някой има ли впечатления?
Може и да има други марки нямам идея  Thinking
Виж целия пост
# 1
Веднъж го тествах в един магазин, като бях отишла да си купувам фдт.
Много ми допадна консистенцията, лесно и бързо попива, има добра покривност като за спрей.
Един косур: най-светлият йм цвят ми беше с 2 тона по-тъмен от кожата Confused Така че ако имаш много светла кожа, няма да ти свърши работа.
Виж целия пост
# 2
Аз сега ходя на солариум така че... но се чудя за лятото май мусовете са по-подходящи  Thinking
Виж целия пост
# 3
Ами да, по-лека е консистенцията, много приятна като цяло, много исках да си купя, ама...тъмен ми дойде.
Няма да съжаляваш ако си вземеш.
Само виж дали има защитен фактор, че не съм сигурна...
Виж целия пост
# 4
Диор имат такъв ФДТ
Страхотен е според мен, лесно се нанася, идеално покрива малките несъвършенства, траен е и не стои като маска. Само че на мен ми свърши много бързо, за около месец.

.:.Stef.:., знаеш ли, че имаш страшен аватар  Mr. Green
Виж целия пост
# 5
А точно така Диор беше, ама в момента имам бая други разходи и не че не мога да го взема ама ще бъде проява на разхищение от моя страна и ще ми се карат. За това си мислех за този на Лумене. Харесвам тази марка та сигурно като почернея още малко ще се сдобия. И без това ужасно трудно си намирам толкова светъл фон дьо тен като кожата ми. Само лятото имам хубав загар  Sunglasses
Виж целия пост
# 6
Не знаех, че Лумене имат ФДТ спрей, още днес ще проверя.
Виж целия пост
# 7
Направо съм влюбена в този ФДТ на Диор,даже е със светлоотразяващи частици.Аз също незнаех,че има по лек вариант в цената,мисля да пробвам този на Лумене. Grinning
Виж целия пост
# 8
Вчера случайно попаднах на нет страница където се продава, а днес не мога да го намеря. ooooh!
Има само постове из форумите на момичета, които са си го взели.
Виж целия пост
# 9
Аз след малко имам път към Римедиум и ще видя дали го имат.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия