18 годишни

  • 2 941
  • 53
# 45
Обличала съм се според тенденциите, спирала слагам от 12-годишна.  Flutter А иначе сенки май почнах да слагам на 14-15.
Виж целия пост
# 46
Много рядко се гримирам и преди и сега  Simple Smile
Виж целия пост
# 47
Гримирах се много-пудри,спирали,о4на линия,молив........До такава степен съм се ''мацотела'',4е ме бе6е срам да изляза без грим.Веднъж го направих та се спукаха да ме питат добре ли съм ,болна ли съм ?!!! Mr. Green Имах вид на призрак  Blush
Виж целия пост
# 48
Гримирах се с черен молив ,спирала,а понякога и сенки слагах.Червило много рядко слагах   Rolling Eyes
Виж целия пост
# 49
Май само молив на очите слагах в ежедневието. Thinking
Виж целия пост
# 50
Черен молив,спирала и много смешни червилца.Като си видях скоро снимката на бала си изкарах акъла.Лилаво червилце Mr. Green
Сега -малко ФДТ,гланс за устни ,спиралка и малко руж.
Виж целия пост
# 51
Нашите не ми позволяваха до 7-ми клас, та се гримирах на прибежки от входа до училище. Черен молив вътре и оранжево червило( беше и любимо  ooooh!). Пак защото не ми позволяваха си оскубах веждите до степен, че все едно нямах Crossing Arms
Виж целия пост
# 52
Гримирах се ама прекалявах с грима особено на очите Flutter
Виж целия пост
# 53
Спирала, очна линия и червило, не излизах негримирана. Когато завърших Университета, реших да спра очната линия, известно време ме питаха дали не съм болна или недоспала  Thinking
Сега - спирала, сенки, молив за устни, гланц и т.н. - според случая, но БЕЗ очна линия. При всички случаи сега се гримирам и изглеждам по-добре  newsm03 че и скромна.........
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия