чуждо дете-мое дете 2

  • 2 743
  • 37
Явно другата тема се радва на популярност, та реших да направя и една анкета. Какви са децата ви - осиновени(доведени) или родни (не съм сигурен за думата ама мисля че е ясно). Осиновени или доведени деца - има се предвид хора, които вече са осиновили деца или са в процедура.  Намеренията ... не се броят. Като станат реалност - заповядайте пак в анкетата.Пуснал съм анкетата за да науча реалността в момента. Който има намерение за осиновяване, но засега не прави нищо - може да се запише в другата тема. Заповядайте за гласуване Wink
Виж целия пост
# 1
Ако искате - може да напишете мнение, но моля ви да не е с леки батални сцени като в другата тема.
Виж целия пост
# 2
Аз съм онази с опция 1.
Ако напиша нещо друго, ще се повторя от другата тема.
Виж целия пост
# 3
И мое и на мъжа ми  WinkОпция 4
Виж целия пост
# 4
Изтървала съм първата тема.
Две родни деца имам.

Виж целия пост
# 5
Изтървала съм първата тема.
Две родни деца имам.

Не си. Просто  е на втора страница и е с друг смисъл. Там се пита "бихте ли осиновили дете" , а тук е преброяването на направилите го.
Виж целия пост
# 6
И мое и на мъжа ми  WinkОпция 4

 Peace
Виж целия пост
# 7
а тук е преброяването на направилите го.

Съмнявам се, че тук ще бъдат преброени по-успешно от едноименния форум.
Всъщност, какво точно искаш да преброиш, Panther?
Нещо ме загложди любопитство...
Виж целия пост
# 8
Родни  Peace
Виж целия пост
# 9
Разбрах, че "намеренията не се броят", така че нямам друга опция освен последната. Както и друг път съм казвала, когато човек реши че ще направи нещо, просто го прави в един момент без много много приказки.
Но факт е, че искам да осиновя дете един ден. И да имам родни. Искам - дано имам тази възможност!
Виж целия пост
# 10
Опция 6, с изненада открих, че има и други като мен.
Едва ли ще имам родни, не бих осиновила, защото това е за по-мъдри хора, не съм зряла и знам, че би било грешка. Това не пречи да помагам с каквото мога.
Виж целия пост
# 11
побут
Виж целия пост
# 12
Родни.
Виж целия пост
# 13
Имам две родни деца,общи с мъжа ми.
Виж целия пост
# 14
Едно родно .
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия