Имало ли е такава тема?

  • 7 703
  • 162
# 45

И аз така, а сега ме накарахте да се зачета  Mr. Green.
Лентички и подписи под тях не виждам, ама тези под титлата ще взема да ги чета  Grinning.
Виж целия пост
# 46
матка не означаваше ли майка на македонски
Виж целия пост
# 47
матка не означаваше ли майка на македонски
  За македонски не знам,ама на чешки е майка Simple Smile
Виж целия пост
# 48
Смешно не, но ми се стори странно, че в подписа си една форумка беше написала до последната буквичка точния си адрес - беше нещо от сорта на гр. ххх, ул. ххх, № ххх, ет. х, ап. х. Май града беше Видин, другото не го помня.
Виж целия пост
# 49
От известно време замислям игнориране на подписите от настройките, но заради големият брой величаещи родата и тонажа лентички, ще се лиша от някои интересни четива.  Simple Smile
Виж целия пост
# 50
Фаворит- "Да поговорим за подземния живот на картофите"
Виж целия пост
# 51
Аз съм се 4удила на грозотията на ленти4ките "I-во място във PhotoShop конкурс"... Confused
Щом се занимават с PhotoShop тези хора, заЩо не се постараят да си изработят по-красиви ленти4ки?
О, да, скоро и аз се чудех,
кой графичен инвалид ги
е скалъпил тези подписи.
Шрифтът е абсолютно неуместен.
Да не говорим за какофонията от цветове.
Но това е само мое мнение. Може след векове
обаче фенове да се бият за тези шедьоври.
Виж целия пост
# 52
Цицо-гъзно-бедрената самозаблуда много ме радва.
Виж целия пост
# 53
Цицо-гъзно-бедрената самозаблуда много ме радва.

Ух на дядя...И мен!
Виж целия пост
# 54
Аз пък, не че се дразня толкова, но много ме учудват майките, които в подписа си изреждат месец по месец колко са наддали бебетата им. Кому е нужно това newsm78
Виж целия пост
# 55
Това с принцесите и принцовете леко ме дразни.
Оставам с убеждението,че съм единствения родител,чието дете няма синя кръв,а по-скоро се родее с магарешкия род.
Виж целия пост
# 56
 На времето и аз имах лентичка - Ние не сме женени от Х години, Х месеци и Х дни, но ми писна...
 
 Има разни подписи и други такива, които ми тъпеят и толкова, както  ми е  писна от задници, но заради Сопрано си трая...
Виж целия пост
# 57
Аз пък, не че се дразня толкова, но много ме учудват майките, които в подписа си изреждат месец по месец колко са наддали бебетата им. Кому е нужно това newsm78

Мдам! Не мен това ми е анти-фаворит. Confused
Виж целия пост
# 58




Сопрано, дължа ти едно извинение.
Докато те нямаше, попитах една съфорумка
дали си я питал дали тя е на аватара си.
Виж целия пост
# 59
Рядко чета подписи.
 Най-досадни са ми лентичките от типа "племеничката ми ще направи 2мес. през юни", "имам да свалям ...кг", "ще се омъжвам след 4мес., 20 дни, 456 мин. ..." Sick
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия