Как да опазя компютъра от палави ръчички

  • 753
  • 10
Здравейте.
Бях попадала преди около година на такава тема във форума, но тогава този проблем ни беше твърде далечен, а сега не мога да я открия.
Имате ли идея как може да се заключи клавиатурата, така че само с парола да работи?
Ако някой има идеи и как да защити копчето за включване на компютъра, CD устройството от непрекъснато отваряне и затваряне, кабелите отзад от дърпане и т.н. - ще съм благодарна ...
  bouquet 
Виж целия пост
# 1
Ммм, да, полезно инфо ще бъде.
Виж целия пост
# 2
Има една много готина програмка- Keyboardpounder се казва.Не можах да намеря темата ,в която беше даден линка,но можете да си я дръпнете от нета.Занимателна е.
Виж целия пост
# 3
Етърва ми беше споменала за някаква програма и че като натисне детето някой от бутоните се появява рибка или други животинки, но аз не съм много наясно от къде я е изтеглила.
Виж целия пост
# 4
bomi, ТАЗИ ли е темата, която търсиш?

Виж целия пост
# 5
Мноооого трудно!!! Laughing
Виж целия пост
# 6
bomi, ТАЗИ ли е темата, която търсиш?



Даааааааааааааа ето я темата, а това е линка към програмата   http://www.littlebitsmultimedia.com/littlebits/files/keyboardpounder.zip

Етърва ми беше споменала за някаква програма и че като натисне детето някой от бутоните се появява рибка или други животинки, но аз не съм много наясно от къде я е изтеглила.

Това е програмата-има рибки и цветя+музика Peace
Виж целия пост
# 7
Рано ни е още, но за да не пускам линк след няколко месеца, ще си я дръпна - мерси   bouquet
Виж целия пост
# 8
 Grinning ей, момичета, много благодаря   bouquet
оставям отворена и за идеи за рестартирането на компютъра, тероризирането на CD -то, дърпането на кабелите ...
Виж целия пост
# 9
Благодаря!!!Спасихте техниката ни!!!!
Виж целия пост
# 10
и ние ползваме същата програма. Иначе си заключваме компютрите. Но за копчетата не мога да дам идея. Ние сме с преносими и нямаме такъв проблем. Вадя мшката и му я давам така да си играе. Но като отидем у свекърва ми и той веднага минава и спира компютрите.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия