Как да почистя цимент, върху гранитогрес след фугиране?

  • 4 981
  • 8
Здравейте!

Надявам се вие да ми помогнете с идеи. На терасата в двора един прехвален майстор ни постави гранитогрес, до тук добре, но след като фугира накрая с бял цимент плочките и те побеляха и незнам как да ги почистя Thinking - пробвах с веро и вода, с Медикс за фаянс и не става и не става. Ако някой знае как да ми помогне с идеи ще съм много благодарна  bouquet
Виж целия пост
# 1
Пробвай с оцет и микрофибърна кърпа.
Виж целия пост
# 2
Пробвай с оцет и микрофибърна кърпа.
Неразреден ли да бъде оцета?  bouquet
Виж целия пост
# 3
Аз почиствах първо с неразреден и после -"втора ръка" - разреден 1:1 с вода.
Виж целия пост
# 4
Оцет  Peace
Виж целия пост
# 5
Може да е тъпа идеята но да си кажа...ако е полиран гранитогреса може би по-бързо ще стане със шпатулка за почистване на стъклокерамични плотове (щом не надрасква котолоните няма да надраска и гранитогреса)
Виж целия пост
# 6
Може да е тъпа идеята но да си кажа...ако е полиран гранитогреса може би по-бързо ще стане със шпатулка за почистване на стъклокерамични плотове (щом не надрасква котолоните няма да надраска и гранитогреса)
За жалост не е полиран, и е много релефен #Crazy, ще опитам с оцет и някаква четка, голямо търкане се очертава. А за някакъв ефикасен препарат идеи някакви  bouquet
Виж целия пост
# 7
Аз скоро се занимавах с това и също нямах идея как да го махна. Та първо на сухо със суха кърпа го трих. Получи се фин прах, който махнах с прахосмукачката и накрая минах с оцет. Получи се.
Става дума за теракот обаче.
Виж целия пост
# 8
Един препарат на Сано "Макарцев" се казва и чисти всякакви цименти , замазки след ремонт. Мисля че нямаше ограничения върху повърхностите.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия