Пиете ли вода по време на хранене?

  • 2 687
  • 51
Правите ли го?И смятате ли,че това е полезно за поддържане на фигурата или смятате,че от водата се надува стомаха? newsm78 ThinkingАз лично не пия вода по време на хранене ,но напоследък се замислям по въпроса Thinking
Виж целия пост
# 1
Не. И не е полезно да се прави. Разширява стомаха.
Виж целия пост
# 2
не.
Виж целия пост
# 3
Не обичам да пия нито вода, нито каквото и да е по време на хранене.
Виж целия пост
# 4
аз пък пия вода когато се храня и не смятам,че с нещо ми вреди  Peace
Виж целия пост
# 5
Винаги съм пила много вода по време на хранене, но нямам наблюдения да ми се е разширил стомаха или някакво друго негативно влияние да ми е оказало това....даже напротив, мисля че по този начин се притъпяват до някаква степен симптомите за глад и се изяждат по-малки количества храна, което пък съответно допринася за по-стройна фигура  Grinning
Виж целия пост
# 6
Не, откак прочетох, че е вредно.  Peace
Виж целия пост
# 7
Не, но ако ми се допие си пийвам малко, не се наливам.
Виж целия пост
# 8
Да, не мога без да пия нещо.
Виж целия пост
# 9
Не, аз не мога.
Виж целия пост
# 10
Не, а и до колкото знам това не е особено полезно.Супер рядко ми се случва да пийна,но ако се задавя нещо, иначе не.
Виж целия пост
# 11
Пия, ако ми се пие, но не се наливам
Виж целия пост
# 12
по време на хранене не трябва да се пие вода,можеш да пиеш преди храненето,а и по този начин ти се пълни стомаха и поемаш после по-малко количество храна
Виж целия пост
# 13
Не, откак прочетох, че е вредно.  Peace

аз скоро четох някакво изследване според което това било погрешно схващане и нямало нищо лошо да пиеш вода по време на ядене.. даже било полезно, защото подпомагало смилането на храната и не си какво още...

аз до сега не съм видяла или чула за човек, на който нещо да му е станало от пиене на вода по време на ядене  newsm78
Виж целия пост
# 14
Не, но пия около половин час преди хранене 500 мл.  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия