малко по-подробно за SHISEIDO

  • 10 196
  • 30
ЗДРАВЕЙТЕ,МОМИЧЕТА.В ТЪРСЕНЕ НА ИДЕАЛНАТА КОЗМЕТИКА,НАПОСЛЕДЪК ПОСТОЯННО СЕ РОВЯ ВЪВ ФОРУМИ И САЙТОВЕ И МНОГО ЧЕСТО СРЕЩАМ ТОВА ИМЕ-SHISEIDO.МОЛЯ ВИ,ДАЙТЕ МИ ПОВЕЧЕ ИНФО ЗА ТАЗИ КОЗМЕТИКА.КЪДЕ МОЖЕ ДА СЕ НАМЕРИ ВЪВ ВАРНА.ВПЕЧАТЛЕНИЯ-ПОЛОЖИТЕЛНИ И ОТРИЦАТЕЛНИ.ЦЕНИ...И ИЗОБЩО ВСИЧКО,КОЕТО МОЖЕТЕ ДА МИ КАЖЕТЕ ЗА НЕЯ  bouquet   П.С.  КОЖАТА МИ Е МНООООГО ЧУСТВИТЕЛНА.НАПРАВИХ АЛЕРГИЯ ДОРИ КЪМ СЕРИЯТА НА АВЕН ЗА ТРЕРИРАНЕ НА КОЖИ ,НАПРАВИЛИ АЛЕРГИЯ КЪМ ДРУГИ ПРОДУКТИ smile3511ПОВЯРВАЙТЕ МИ,КОШМАРНО Е.СЕГА СЕ МАЖА С КЛОРАН ЗА БЕБЕТА И СЪМ ЗАКРЕПИЛА ПОЛОЖЕНИЕТО,НО ИСКАМ НЕЩО,СЪОТВЕТСТВАЩО НА ГОДИНИТЕ СИ Rolling Eyes
Виж целия пост
# 1
В България козметика на Шисейдо не се внася. Това  е Японска марка, от ценовия клас на Ести. За сухи кожи имат много добра грижа.  Аз съм ползвала само почистващи продукти, тъй като съм с мазна  и проблемн кожа , а на тях силата им не е там.Има ги в Ягодката, ако знаеш какво т трябва, можеш да си ги поръчаш от там.
Виж целия пост
# 2
monda,в друг форум момичета си пишеха,че ги купуват от магазин,но беше във софия.почти съм сигурна,че и тук във варна съм виждала някъде тяхна реклама,но не мога да се сетя.ти от ягодка ли поръчваш.не съм влизала там.това някакъв онлайн магазин ли е.български,или какъв...ако е чужд сигурно доставката струва ....не ми се мисли.можеш ли нещо по-подробно да ми напишеш newsm78не ми е много ясно
Виж целия пост
# 3
monda,в друг форум момичета си пишеха,че ги купуват от магазин,но беше във софия.почти съм сигурна,че и тук във варна съм виждала някъде тяхна реклама,но не мога да се сетя.ти от ягодка ли поръчваш.не съм влизала там.това някакъв онлайн магазин ли е.български,или какъв...ако е чужд сигурно доставката струва ....не ми се мисли.можеш ли нещо по-подробно да ми напишеш newsm78не ми е много ясно
във Варна няма със сигурност или поне не от официален вносител. Ягодкта е онлайн магазин в Хонг Конг и доставката е безплатна.  Има теми в Красива мама за това как става доставката и как се поръчва.
виж в
www.fema-bg.com
Разяснение за поръчката от Ягодка
Виж целия пост
# 4
monda,аз пак те безпокоя ,но дали по някакъв начин могат да се поръчат и тестери от ягодка.все пак козметиката е скъпичка до колкото разбрах smile3525
Виж целия пост
# 5
Ползвала съм крема им за ръце. Доволна съм.
Виж целия пост
# 6
monda,аз пак те безпокоя ,но дали по някакъв начин могат да се поръчат и тестери от ягодка.все пак козметиката е скъпичка до колкото разбрах smile3525
не,няма тестери в Ягодка
Виж целия пост
# 7
Почти 100% съм сигурна, че не съм виждала в България. В чужбина ми е правило впечатление, че са малко по-скъпи от Диор например. Пробвала съм тестери, но за тези цени не са ме впечатлявали. За този клас бих ти преопръчала Джувена (любимата ми)или нещо по популярно-Биодърм, Диор, Естии, Клиник....А щом имаш алергия може да пробваш Авен или Ла рош Позей, имат много хипоалергенни серии и тестери по аптеките в изобилие.
Виж целия пост
# 8
dezire_s  е написала че е направила алергия от крем на Авен!
Виж целия пост
# 9
Монда е права - в БГ няма официално представитвлство на Шисейдо. Ако пьтувате в 4ужбина може да си закупите от магазините по летищата тази козметика. Ползвах техен ФДТ и сьм о4арована. Освен това имат много хубави измиващи средства и такива за сваляне на макияж /особенно за разгримиране на о4и/   
Виж целия пост
# 10
За този клас бих ти преопръчала Джувена (любимата ми)
Само да вметна - JUVЕNA са швейцарска марка.
Произнася се на немски и е Ювена (както JADE  е - Яде) Peace Wink
Виж целия пост
# 11
Това наистина е страшна козметика, но в Бг няма официално представителство. Дори да я намериш някъде (нали споменаха, че уж се продавала в някакъв магазин в Сф), вероятно е прекупувана от фри шопове и изобщо от чужбина. Вероятността да е съхранявана правилно намалява, следователно може да се ръснеш тлъста сума(понеже не е ефтина) и да си купиш де факто кожни проблеми.
Аз съм ползвала един хидратиращ серум. От Лондон ми го донесоха - склонна съм да давам много пари само за най-необходимото и най-качественото. Е - серумът беше страхотен, отгоре мацах Клиник, Виши, каквото имам, но ефектът беше поразяващ. Но в момента имам други харчове и козметиката ми е последна дупка на кавала. Т.е. намери познати да ти донесат от чужбина и се приготво финансово и психически, понеже качествената козметика е бетер наркотик.
А Авен не знам защо го спрягат като толкова хубава козметика - какви обриви съм имала от тях  ooooh!! Дори Регал не ми е причинявал такива.
Виж целия пост
# 12
zizi top,останах с впечатление,че ще се наложи да се преориентирам,защото явно в бг няма шисейдо.може да потърся ювена.ти тази козметика ли използваш.можеш ли да ми дадеш повече информация.имат ли серия за чуствителна кожа.ох,непременно ще трябва да си намеря тестери,защото с тази моята кожа.....другият вариант е цял живот да се мажа с бебешки кремове newsm45
Виж целия пост
# 13
сега видях отговора на p-r-o-l-e-t.и аз това разправям.не искам дори да ви обяснявам какво се случи с лицето ми след няколко дена мазане с авен.а него си го взех защото направих реакция към рок...изобщо жива да ме оплачеш.още не мога да си оправя лицето.мислех също да рискувам и с козметиката на доктор рено,но още отлагам.лекувам раните с клоран,пък да видим до къде ще я докарам.имам добро предчуствие и за козметиката на клиник,но вече толкова ме е страх да рискувам
Виж целия пост
# 14
zizi top,останах с впечатление,че ще се наложи да се преориентирам,защото явно в бг няма шисейдо.може да потърся ювена.
тук - инфо за продуктите.
Не съм използвала Peace
Виж целия пост
# 15
Аз имам един парфюм на shiseido, бях си купила и техен фон дъо тен. Не са лоши, но чак пък нещо невероятно  Thinking ... не мисля!
Виж целия пост
# 16
Парфюми се внасят в България, но козметика- не.Аз също не мисля, че окзметиката им е нещо изключително..
Виж целия пост
# 17
аз имах тестер за околоочен контур на shiseido и май ми се появиха фини бръчици..добре, че беше тестер- за портфейла ми и  #2gunfire,че изобщо го пробвах..сега ползвам на avene Ystheal+ и съм доволна..
Виж целия пост
# 18
Много са хубави, аз си купих комплект от Франция...но много скъпо, бе!   Whistling
Виж целия пост
# 19
Много са хубави, аз си купих комплект от Франция...но много скъпо, бе!   Whistling
кое е хубаво? какво си купи?
Виж целия пост
# 20
Душ-гел, лосион за тяло и серум за лице. Да търся ли линк?
Виж целия пост
# 21
Душ-гел, лосион за тяло и серум за лице. Да търся ли линк?
ами защотоо  почти всеки душ гел и лосион за тяло могат да са хубави. Кажи за серума за лице- кой е , какво прави, с какъв  крем отгоре  го полваш...само него ли на Шисейдо...
Виж целия пост
# 22
http://www.shiseido.co.jp/e/e0001sts/html/product_4.htm

Ето това за нормална/суха кожа. Май "серум" не е точната дума.

http://www.shiseido.co.jp/e/e0001sts/html/product_2.htm

Измивах си лицето с това и после "серума". Казвам го в минало време защото го ползвах пролетта. Но трябва да кажа, че кожата на лицето ми не е изобщо капризна и трудно мога да отбележа поразителен ефект за който и да е продукт.
Виж целия пост
# 23
момичета,благодаря ви за отговорите и съветите.аз продължавам да търся информация.препоръчват също горещо продуктите на ив роше YVES ROCHER.И тях ще потърся.има много положителни отзиви за тази козметика.може пък да ми хареса.дано да имат тестери
Виж целия пост
# 24
Използвала съм фон дьо тен на шисейдо, а една приятелка крем за лице и бяхме доволни. Но наистина е доста скъпо.
Ако наистина ти се дават толкова пари, виж на Клиник или другите неща по козметиките в МОЛовете.
Ив Роше не ми харесва.
Виж целия пост
# 25
Ив Роше е различен клас козметика от shiseido
Виж целия пост
# 26
да,разбира се,че е различен клас козметика.спор няма..но това не я прави по-лоша.преди години след тежка алергична реакция лицето ми се оправи от крем на шелер,който струваше 5 лв.за какво говорим изобщо.така че опитът ми е доказал,че цената не е гарант за качество,и че и по-евтината козметика може да е хубава.дилянка,защо не ти хареса ив роше.направи алергична реакция,или просто не постигна желаният резултат
Виж целия пост
# 27
Разбира се, аз съм привърженик на Ив Роше, например  Peace
Виж целия пост
# 28
tsuqumi,ти какво си ползвала на ив роше.знам,че измествам темата,но все пак говорим за козметика Rolling Eyesще се радвам ,ако споделяте впечатления и от тази марка  bouquet
Виж целия пост
# 29
За съжаление, тук не мога да намеря техен магазин, докато в София бях редовен клиент и ми пращаха каталога им. Но не съм ползвала бялата им козметика, а червила, шампоани (с къна), парфюми (за подарък, който да не е скъп, но достатъчно ефектен) и душ гелове.   bouquet
Пробвай с нещо по-дребно и виж дали ти понася.
Виж целия пост
# 30
dezire_s , ако наистина си се обринала от Авен не рискувай с Ив Роше Naughty. Не си заслужава просто, козметиката наистина е много нисък клас. Не казвам че е лоша, но определено не е правена за хора с твоя тип кожа! Ако Клоран бебе ти понася добре - тогава продължавай да си го ползваш. АЗ на твое място не бих си купила каквато и да е козметика без съвет на специалист...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия