Какво ви е мнението за Д-р Илиева от поликлиника Вита?

  • 686
  • 5
Здравейте! Аз съм в началото на бременността и все още се чудя къде да ме следят през бременността и къде да раждам. Две познати ми споменаха за Д-р Илиева от Вита, че са доволни от нея, но на мен това не ми стига. Затова ще ви помоля ако имате някакво мнение за нея да ми кажете.
Виж целия пост
# 1
Става ли дума за клиника "Вита" -не, благодаря!Следях там бременността си до онзи ден , но категорично реших, че няма да раждам там.За самата лекарка не мога да кажа нищо.
Виж целия пост
# 2
Имаме Simple Smile
Изключително хубаво ми е мнението, по-добра, любезна и разбрана докторка не съм виждала. Още не съм раждала, но съм решила да е при нея.

Нищо не ти пречи да идеш на един преглед и да си прецениш сама, но според мен няма начин да не останеш доволна.
Виж целия пост
# 3
Аз ходя на ЖК при д-р Илева във "Вита" и засега съм много доволна от нея. Винаги е спокойна, усмихната, намира време и енергия да ми отговори на всичките въпроси, които ми се въртят из главата и ми вдъхва доверие (а това за мен е много важно). Сегасъм в 5 месец и много ми се ще живот и здраве да родя при нея.

Уго и аз те съветвам да отидеш на един преглед при нея и да решиш сама дали ти допада като лекар и като човек. Успех!

Констанс а ти защо се отказа от "Вита"?
Виж целия пост
# 4
Аз ходя в Вита при д-р Кълвачева и сам сташно доволна , сега съм в 9 месец и смятам да раждам при нея.Попринцип се насочих в Вита защото всички са страшно любезни и отзивчиви винаги.Една приателка беше ходила при Илиева и също остана много доволна, но аз си избрах Кълвачева след като прочетох на всички д-ри в Вита автобиографиите и се  насочих към Кълвачева, защото е завършила в Санкт Петербург и има след това няколко години специализация в Хамбург мисля че беше и в момента е личен генеколог на всички жени от Американското посолство и въобще заради всички тези неща прецених за себе си да се запиша при нея.Пък и като се обадих по телефона да си запиша час в парвя момент тя ми каза че има свободни часове чак след месец и половина и аз не очаквах такъв отговор и запецнах на телефона а тя много загрижено ме попита за какво става въпрос  и след като казах , че е за потвърждаване за бременност ми каза да отида на другия ден.И вече и след като се видяхме и на живо реших окончателно (тя просто е от хората които ти вдъхват спокоствие и увереност) поне на мен така ми деиства, но наистина по-добре отиди на един профилактичен преглед да се срещнеш с Илиева или друга която си избереш и после ще решиш, защото поне аз смятам че е важно как се чустваш с лекуващия си лекар още повече ако решиш и тои да те изражда(а и мисля , че е по-добре този които ти е следил бременноста да те изражда).Успех. Grinning
Виж целия пост
# 5
Имаме Simple Smile
Изключително хубаво ми е мнението, по-добра, любезна и разбрана докторка не съм виждала. Още не съм раждала, но съм решила да е при нея.

Нищо не ти пречи да идеш на един преглед и да си прецениш сама, но според мен няма начин да не останеш доволна.

100% за! Страхотна е, невероятна е! Прави всичко възможно аз да съм спокойна че бебчето е здраво и добре!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия