Използвате ли каши?

  • 2 333
  • 56
Това ми е питането. Моят син като беше на около 4-5 месеца опитах различни видове каши, но или не ги ядеше (а иначе е много ящен) или пък след това имаше киселини и видимо не му беше конфортно. И така аз се отказах - заместих с пюренца, сокчета и т.н. Сега сме на 1, 5 м. и той отдавна е на обща храна, но на моменти се замислям дали е трябвало да настоявам повече и да го привикна да яде каши, или пък другите неща са били успешен заместител  newsm78   
Виж целия пост
# 1
Нашето педи е "за" кашите - като източник на витамини от групата В. Синът ми ги харесва и ще му давам докато откаже.
Не се притеснявай - щом не са му действали добре, може би е било по-разумно да не ги даваш.
Виж целия пост
# 2
Давах каши. Иво не ги харесваше чисти, но с добавено плодово пюре ги ядеше с удоволствие.
Виж целия пост
# 3
Давам каши,бебчо много ги харесва Peace
Виж целия пост
# 4
Ползвам ги само за сгъстяване.
Виж целия пост
# 5
Aми, хапва..като се има впредвид, че не е от много ящен. Най - много харесва бананова и праскова, независимо коя марка. Давам предимно Милупа и Хумана.
Виж целия пост
# 6
Давам каша всеки ден, приготвена от мен, готови на различни фирми- както дойде. Дъщеря ми ги яде със скоростта на светлината.Но като не си давала няма какво да му мислиш- въпрос на предпочитания.
Виж целия пост
# 7
А оризовата, дето се препоръчва за начало  newsm78
Виж целия пост
# 8
И аз давам каша всеки ден, много харесва оризовата/безмлечна/ на Милупа. Днес дадох и елда, одобри я.. даже искаше още!
Виж целия пост
# 9
По препоръка на нашата педиатърка и аз давам каши всеки ден, но определено не са ни любими. Пробвала съм на Хумана и на Милупа почти всички видове - от известно време ги смесвам с настъргана нектерина или смачкан банан.
Виж целия пост
# 10
Тери е вече голяма,но скоро бяхме за седмица на село и взех една кутия.Излапа си я с кеф,а като бебе не ги харесваше много.
Виж целия пост
# 11
Почти всеки ден давам каша.Излапва я за секунди. Simple Smile
Виж целия пост
# 12
Все още давам каши-главно за закуска.
Щом детето не е искало каша,не виждам какво си можела да направиш...Не можеш да му тикаш на сила Peace
Виж целия пост
# 13
Освен всичко,това ми е най-лесно за приготвяне за следобедна закуска,но не мисля че сте пропуснали нещо като не сте яли каши.Просто му давай различни видове зърнени храни под друга форма,щом като каша не му харесва.
Виж целия пост
# 14
Споко, и моята не е яла каши и не виждам нещо да й липсва. Опитах с 3-4 вида, от всяка отворена кутия е опитвала по веднъж и не я е дояждала. А и педиатъра не настояваше. Давала съм й плодови пюрета, в които има оризово нишесте и тях ги хпваше с удоволствие. По-късно е хапвала зърнени ядки с плод или сиренце, правила съм й кисели със суров плод и нишесте ...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия