заядливи ли сте във форума?

  • 5 094
  • 156
# 60
Отговорих с трета опция.
Виж целия пост
# 61
Отговорих с трета опция.

И аз така отговорих.По принцип не съм от заядливите и не обичам да се карам, но когато се наложи  Twisted Evil
Виж целия пост
# 62
Ами посочи ги тъкмо ще се образовам повече  Thinking

Simple Smile Не...не аз. Други са дежурни по правопис  Wink
Виж целия пост
# 63
Жалко,с нетърпение си чаках урока.Нищо друг път.
Виж целия пост
# 64
Много съм мила, докато някой не ме пита деца нямам ли; къща нямам ли; работа нямам ли и не на последно място други удоволствия в тоя живот, освен форума нямам ли....
Виж целия пост
# 65
Не. И ми е неприятно когато някой се заяжда с мен без дори да ме познава! Подозирам, че някои просто така си избиват комплексите или се опитват да се правят на интересни. Честно казано, бях се зарекла да не стъпя повече тук, защото за мен форумът е развлечение и ми става болно от подобни отношения, ама не издържах... Сега гледам да не се впечатлявам и да не обръщам внимание на подобни дребни душици.
Виж целия пост
# 66
Ивонска,знам че става въпрос за мен.Нямах намерение да те засягам и не съм целяла да се заяждам.Просто попитах,не мислех,че ще се приеме като заяждане.
Виж целия пост
# 67
Най-лесно е да приемаш ебаването с теб за заяждане. Обичам да тъпча с шепи пуканки в нечия уста и да го почесвам, за да му е кеф  Simple Smile

А падам от смях, като чета мнения на потребители, колко са куул, особено като ги  знаеш какво представляват. Чудно ми е, кого лъжат. Явно - новаците  Simple Smile
Виж целия пост
# 68
Ивонска,знам че става въпрос за мен.Нямах намерение да те засягам и не съм целяла да се заяждам.Просто попитах,не мислех,че ще се приеме като заяждане.
Мир. И да знаеш, че не пренебрегвам другите удоволствия и развлечения за сметка на форума... Mr. Green И работа имам, и дете.
Виж целия пост
# 69
Най-лесно е да приемаш ебаването с теб за заяждане. Обичам да тъпча с шепи пуканки в нечия уста и да го почесвам, за да му е кеф  Simple Smile
Това нещо не мога да го разбера. newsm78
Искаш да кажеш,че се ебават с мен ли?
Виж целия пост
# 70
Kонкретно на въпроса:Не непременно,но се случва.Зависи.А странното е,че по принцип съм много спокоен и тих човек.Честно!...Но когато наистина ми се стори,че някой прекали или(по често),когато сядам на компютъра в отвратително настроение се случва ... Embarassed
Виж целия пост
# 71
Ако се заядат с мен бих отвърнала иначе не.  Simple Smile
Виж целия пост
# 72
Забравих да допълня,че всъщност нямам нищо против някой да се заяжда с мен.Ни най-малко не ми пречи,нито пък ми разваля кефа Mr. Green
Виж целия пост
# 73
Това нещо не мога да го разбера. newsm78
Искаш да кажеш,че се ебават с мен ли?


Твоето мнение даже не съм го прочела  Hug Рангът ми не позволява да чета потребители с под 3000 мнения. Сори  Hug
Виж целия пост
# 74
И аз когато не се сдържа, не само във форума а и в реалния живот. Мисля, че тук специално по-различното мнение по някои теми, колкото и учтиво, правилно и на кирилица да е написано, се смята за заяждане. Има хора които, независимо дали се оплакват, обвиняват някого или търсят помощ - искат да чуват само хубави неща. Ама така неможе...това е и предимството на форума - можеш по-свободно да изказваш мнението си, но винаги излизаш лошия Whistling. Някои даже толкова се вживят, че съвсем на скоро една потребителка нарече наистина приятелското ми изказване, целящо да допринесе за решението на проблема ( не помня какъв беше) :" Изказване с много заядлив тон".  Наблягам на тон, тъй като колкото и да ми се искаше да я разбера, не схванах от къде разбра тя тона ми, първо след като, като пиша не говоря и второ след като тя само успя да го прочете.... Така че, с две думи - забавно е....понякога.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия