Клинче за спорт- от къде?

  • 1 235
  • 17
 Търся си късо клинче за спорт, трябва ми да го нося под една пола. Но не искам да си купувам и клин от същото място като полата, защото става доста скъпо. ИМате ли идея с какво мога да го заменя и по-важното от къде?!  Thinking
Виж целия пост
# 1
Не разбрах какъв цвят ти трябва, но знам със сигурност, че имаше черен клин, който идва някъде под коляното. На ул. Княз Борис след Mell shops, продължаваш по посока Винс-а, минаваш строежа и на отсрещния ъгъл има магазинче за бельо. Струваше към 12лв някъде, имам я тази информация от преди половин месец, за сега - не знам!
Виж целия пост
# 2
Ами полата е бяла. Клинчето май също трябва да е бяло смятам  Rolling Eyes Щото полата прозира малко. А без клин не става.Тоест става, мога да я нося и да не тренирам с нея, но като съм на тренировка, задължително трябва да съм с клин отдолу  Crazy
Виж целия пост
# 3
Сещам се и за още един магазин спортната марка GEORGIOS или нещо такова, но материята им може да е по-плътна.
Виж целия пост
# 4


Поличката е ето това, къса е и клинчето трябва дефакто да не е по-дълго от нея. Бяло. Ще взема да проверя в тези магазини за бельо..евентуално да го отрежа малко...  newsm78

Къде е това нещо- GEORGIOS ?
Виж целия пост
# 5
Намира се на ул. Сливница, една евангелистка църква има - зелена , та няколко магазинчета преди  нея.
Виж целия пост
# 6
http://www.georgos.bg/  Peace Малко пообърках името  Embarassed
Виж целия пост
# 7
Това близо ли е до оная пицария, Тоскана или?

Иначе ти благодаря много за включването и идеите!  Hug   bouquet
Виж целия пост
# 8
Не мога да се сетя къде е пицария Тоскана, но ето намерих адреси от сайта, можеш и на Пикадили парк да отидеш . Моля   bouquet

1 Спортен магазин "GEORGO'S"
бул. "Сливница" №100
тел. 614 981
 
2 Уелнес студио "GYM PALACE"
ул. "Ян Палах" №10
тел. 685 585
 
3 Уелнес студио "GYM PALACE"
Пикадили Парк - Приморски Парк II, 482
тел. 385 466
Виж целия пост
# 9
Видях сайта, да. Много благодаря! Сливница 100, то е близо до нас някъде май  newsm78 В смисъл Сливница е близо, ама тоя номер 100 не го знам къде е. Обадих се, ама явно не работят днес..Освен да отида до Пикадили парк или до Ян Палах...  Thinking
Виж целия пост
# 10
Не знам ти къде живееш, но като тръгнше по Пирин, след това завиваш за Сливница надясно и веднага спираш. Няма как да не го видиш Simple Smile
Виж целия пост
# 11
Не знам ти къде живееш, но като тръгнше по Пирин, след това завиваш за Сливница надясно и веднага спираш. Няма как да не го видиш Simple Smile

Мисля, че се сетих. Близо ми е, да. С теб преди време имахме наблизо среща, ако помниш  Grinning

Ако не се лъжа там, на сливница има магазин за мебели някакви. Явно е в съседство тоя магазин на GEORGO'S
Виж целия пост
# 12
Сещам се Simple Smile на шоу рума на Мартинели. На ъгъла е мебелният магазин, а на отрещната страна е този магазин.
Виж целия пост
# 13
Разбрах. Ще проверя.

ОК, много благодаря още веднъж   bouquet
Виж целия пост
# 14
Оооо Бубе, най-сетне си купи полата която искаше. Поздравления, много е готина и секси. Един съвет от мен - не загрозявай хубавата пола с някакво си клинче отдолу. Ще развалиш впечатлението от хубавата плисирана поличка. Губи й се чара с някакво си клинче отдолу.  Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия