Бременност и течение ?

  • 1 701
  • 31
Понеже тук пишат жени които или са майки или са бременни реших да пусна темата тук  Rolling Eyes
Та въпроса ми е за нормалното вагинално течение - увеличава ли се по време на бременност или не ? Thinking Как е (беше) при вас ?
Виж целия пост
# 1
При мен към края се беше увеличило течението ми , но ми изписаха вагинални таблетки и се излекувах Rolling Eyes
Виж целия пост
# 2
При мен се засили.
Виж целия пост
# 3

И при мен
Виж целия пост
# 4
Да, увеличи се. Peace
Виж целия пост
# 5
Да увеличи се и при мен.
Виж целия пост
# 6
Нормално е да се засили. При мен се увеличи доста при положение, че микробиологията беше ок
Виж целия пост
# 7
По време на бременноста се засили и при мен.
Гинеколога ми обясни, че по този начин влагалището не допуска ако се появи инфекция да се качи нагоре.
При всички положения се консултирай с лекаря си.
Виж целия пост
# 8
При мен в момента е много силно. През две-три седмици си правя микробиология, която е с перфектни показатели, така че явно е нормално.
Това, което казва emoli ми звучи много логично за моя случай.
Все пак ти се консултирай с доктор, защото е доста опасно, ако има инфекция.
Виж целия пост
# 9
Да и на мен така и доктора ми каза че е нормално.
Виж целия пост
# 10
Нормално е.
Виж целия пост
# 11
Да и при мен се засили.
Лекувах гъбички преди 2месеца и преди няколко седмици микробиологията беше много добра,но течение и сега си имам.
И моя лекар каза,че всичко това било нормално,но го обясни с отслабване на имунитета
Виж целия пост
# 12
Нормално е, но все пак иди на лекар. Много зависи от какво е течението. При мен се оказаха гъбички и сега се лекувам с полижинакс и мога да тикажа ,че има ефект. Засега Simple Smile
Виж целия пост
# 13
Нормално е да се засили.Не се шашкай!
Виж целия пост
# 14
Да ,появи ми се такова(преди това нямах).Лекаря каза,че е нормално. Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия