споделете (има ли опастност от забременяване докато кърмя )

  • 2 208
  • 45
Момичета споделете има ли опастност от забременяване докато кърмя бебето си, че ние с мъжа ми не се пазим, а родих секцио и за второ ми е още рано.
Виж целия пост
# 1
Можеш да забременееш докато кърмиш, кърменето не предпазва от забременяване. Рано ви е за второ, не се пазите...  newsm78
Виж целия пост
# 2
Да, има много такива случаи - забременява се. След третият месец аз кърмех и имах цикъл. Нали знаеш, че овулацията е 14 дни преди цикълът. Може да си в овулация, няма как да разбереш, затова вземи предпазни мерки.
Виж целия пост
# 3
Може, много са се опарили от тази легенда Wink.
Виж целия пост
# 4
и аз знам 4е може Thinking
така 4е ако не искаш скоро да забременяваш се пазете Peace
Виж целия пост
# 5
Може, много са се опарили от тази легенда Wink.
Peace
Виж целия пост
# 6
Бегай за презервативи! Peace
Виж целия пост
# 7
В кърмаческия има цяла тема" Бременни кърмачки." Peace
Виж целия пост
# 8
Може да забременееш естествено Crossing Arms; намерете начин да се предпазиш от повторно забременяване, поне докато сметнете, че искате второ Peace
Виж целия пост
# 9
Аз имам дъщеря на 11 месеца и чакам бебче номер2 след 2 седмици , само че първото ми раждане е нормално и това че забременях 3 месеца след раждането не беше проблем , а за теб ще е голям проблем след операцията . Аз забременях докато кърмех на поискване по n- пъти на ден , така че във вашия случай предпазните средства са задължителни .
Виж целия пост
# 10
Аз даже четох,че след раждане много лесно се забременява....
Виж целия пост
# 11
Може, много са се опарили от тази легенда Wink.
Peace


Виж целия пост
# 12
Може, много са се опарили от тази легенда Wink.
Peace

Виж целия пост
# 13
Може да забременееш естествено Crossing Arms; намерете начин да се предпазиш от повторно забременяване, поне докато сметнете, че искате второ Peace
Peace
Виж целия пост
# 14
Взимайте предпазни мерки , защото имам много познати , които са забременяли по този начин Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия