термоизолиращ крем на L'OREAL

  • 1 191
  • 19
Искам да попитам днес го гледах в един магазин и понеже си тормозя косата с преса и ме интересува дали има някаква защита?Ако не този поне ми препоръчайте някой който наистина е хубав и си заслужава парите.Макар че Лореал е хубава фирма не ми се иска само да си го купя и да стой.
Виж целия пост
# 1
това ли:



хубаво е Simple Smile
Виж целия пост
# 2

да точно същото е.
Виж целия пост
# 3
Аз преди няколко дни си го купих и все още не мога да преценя дали защитава косата, но я прави много гладка без много да я "пресовам". И мирише невероятно  Peace
Виж целия пост
# 4
Аз преди няколко дни си го купих и все още не мога да преценя дали защитава косата, но я прави много гладка без много да я "пресовам". И мирише невероятно  Peace
А ти под пресоване какво имаш предвид защото аз не си изправям косата а я правя на "вафлички".
Виж целия пост
# 5
Аз използвам този крем от окло 3-4 месеца и съм доволна. Моята коса е трудна за изправяне с преса, но когато изпозлвам крема на Л'ореал, много по-лесно и бързо се изправя. А за предпазването на косата - да, защитава косата, не ми е нацъфтяла или накъсала.
Виж целия пост
# 6
Имах предвид, че я изправям. А се чудих дали ще става за маша за къдрици?! newsm12
Виж целия пост
# 7
Мисля че става то мали е термоизолиращо. Аз също го ползвам, косата ми става хубава Peace
Виж целия пост
# 8
Според мен не е нищо особено. Нито успявам да изправя като хората косата си, нито да я задържа изправена - след 20 мин пак е на къдрици. За предпазването не мога да кажа, защото използвам и кристали. Thinking
Виж целия пост
# 9
аз лично по трудно си оправям косата след като си сложа от този крем, иначе найстина мирише страхотно!
Виж целия пост
# 10
и аз използвам точно този крем и съм доволна,
Виж целия пост
# 11
Според мен не е нищо особено. Нито успявам да изправя като хората косата си, нито да я задържа изправена - след 20 мин пак е на къдрици.  Thinking
На мен пък ми стои права косата по няколко дни. А моята коса по принцип е много мека и перушинеста и се чупи и стърчи на където и падне
Виж целия пост
# 12
На мен пък ми стои права косата по няколко дни. А моята коса по принцип е много мека и перушинеста и се чупи и стърчи на където и падне
Там е разликата- моята е твърда и много опърничава. Не се дава току-така. Дори изправена при фризьор не седи твърде дълго (ден-два, ако при някои жени е до следващото миене, при мен е до първата влага). Peace
Виж целия пост
# 13
А дали може да се използва при изправяне със сешоар??? Предполагам, че не би имало  проблем нали  newsm78
Виж целия пост
# 14
А дали може да се използва при изправяне със сешоар??? Предполагам, че не би имало  проблем нали  newsm78
Сешоар или преса - както си решиш. Предназначено е и за двете. Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия