Днес бяхме на консултация и се гордея с моя 11 месечен мъж.

  • 1 185
  • 15
Днес бяхме на консултация и приятно се изненадах, че момченцето ми е добре наддало: тегло 10,100 кг., при ръст 79 см., при положение, че сме само на кърма. Той упорито отказва да яде каквото и да е друго, освен една, две лъжички каша или пюре, или пък някоя солета. Бях се притеснила, но днес доказахме, че кърмата е достатъчна храна дори за по-големичките  бебоци  Joy.
Виж целия пост
# 1
Браво на вас Peace
Ние на 11м. се кърмихме,но и хапваше от кухнята и бяхме захранени.
Успех с захранването Peace
Виж целия пост
# 2
Похвално!  Hug
А с останалите показатели как сте? Хемоглобин?
Виж целия пост
# 3
 smile3501 smile3501 smile3501
Виж целия пост
# 4
браво на вас  smile3501
Виж целия пост
# 5
Браво на вас,
само да не си помислиш, че само вие сте така, добре че не всички се хвалят, че няма да има място за други теми

 Whistling
Виж целия пост
# 6
Супер , доказателство и за бг. педиатрите, че кърмените бебета здрави и наддават добре.
Виж целия пост
# 7
Ами то си е за гордеене.Браво.
Виж целия пост
# 8
Бравооооо  smile3501 за успешното кърмене и дано все пак скоро започне да хапва и нещо друго. Важното е, че детето е здраво и се чувства добре.
Виж целия пост
# 9
Само мога да ти ръкопляскам smile3501Все пак продължавай упорито да предлагаш и мъничко друга храна!
Виж целия пост
# 10
 smile3501Браво.Много се радвам.
Виж целия пост
# 11
Браво на юнака (и на юнашката мама)!  Peace
Моята госпожичка прояде на практика на тази възраст (до тогава хапваше по няколко лъжички седмично)... Също наддава и се развива чудесно  Hug
Виж целия пост
# 12
Браво!
Моите квартални бабки ще подскочат,като чуят това Joy
Виж целия пост
# 13
Браво, добре го изхранваш Laughing
И все пак - от любопитство да питам - педиатърът знае ли, подкрепя ли, изненадва ли се...?
Виж целия пост
# 14
Браво, добре го изхранваш Laughing
И все пак - от любопитство да питам - педиатърът знае ли, подкрепя ли, изненадва ли се...?

Този път не и казах, че не иска да яде друго, защото щеше да ми се кара  Embarassed. Но като цяло е готина и толерантна. От 6-тия месец ме плаши, че ако не яде друго няма да му стига кърмата.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия