За грейпфурт

  • 828
  • 10
Синковецът ми е на 1година и почти месец...мога ли да му давам грейпфурт? Ако не - кога ще мога да му давам?
Мерси за отговорите.
Виж целия пост
# 1
Да, смятам че можеш да му дадеш. Аз дадох някъде на същата възраст -прибавих четвъртинка към сок от други плодове, които вече беше опитвала. Нямаше реакции.
Виж целия пост
# 2
Да,можеш да му даваш.Стига да му хареса вкуса.
Цитруси може след годинката.
Виж целия пост
# 3
Може  Hug
Виж целия пост
# 4
след годинка и аз знам, че може цитруси, а специално грейпфрута съм чувала, че е доста полезен в грипно време, защото съдържа нещо като пеницилин.
Виж целия пост
# 5
Да,можеш да му даваш.Стига да му хареса вкуса.
Цитруси може след годинката.

Peace
Виж целия пост
# 6
Само като сок ли го давате или става и пасиран?
Виж целия пост
# 7
Благодаря за отговорите.
Значи утре ще взема да му дам. Аз мисля да го пробвам първо не на сок. Обожавам грейпфурта и дано и той го обича.
Виж целия пост
# 8
Само като сок ли го давате или става и пасиран?

Циутрусите са или на сок, или на парченца, не мисля, че стават пасирани. Правят пяна и после децата се оригват страховито  Crazy
Аз и досега обаче махам ципата  Peace
Виж целия пост
# 9
Аз и досега обаче махам ципата  Peace
Ми то за мене си махам ципата..та какво остава за чеде Crazy тя иначе много горчи бее Sick
Виж целия пост
# 10
Ми то за мене си махам ципата..та какво остава за чеде Crazy тя иначе много горчи бее Sick

Разбира се  Grinning Аз конкретизирах за ципата за децата за всички цитруси. Понеже на мандарини и портокали за мен не я махам, за него - да. А за грейпфрута - за всички важи Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия