За регистрацията в Multiply

  • 646
  • 8
Знае ли някой, на колко регистрации в Multiply имам право от един компютър?
Благодаря предварително!  bouquet
Виж целия пост
# 1
Незнам... newsm78
Виж целия пост
# 2
Не знаех,че има ограничение...Мисля,че ако даваш различни e-mail-и за потвърждение на инфото не би трябвало да има проблем.
Виж целия пост
# 3
Не знаех,че има ограничение...Мисля,че ако даваш различни e-mail-и за потвърждение на инфото не би трябвало да има проблем.
И аз така си мислех, но странно , не ми е активна опцията: "Създай нов акаунт". Thinking

Дано някой , който има два акаунта, да ме обнадежди. Hug
Виж целия пост
# 4
Амарена,сега опитах...При мен става.Активна е опцията:Join for Free
/Сега се замислих,дали точно от този компютър се регнах предишния път...Но опитай!/
Виж целия пост
# 5
Трябва да излезеш от сегашния си акаунт. После отиваш на стартовата страница http://multiply.com/ Долу има поле Create a New Account- Join for Free. Но трябва да ползваш друг мейл. Не съм пробвала с втора регистрация, но като гледам- ще стане.
Виж целия пост
# 6
Използвам темата да попитам как става оформлението на личния сайт? Кодове от други сайтове, шаблони или...? Става дума за фон и разни други детайли.
Виж целия пост
# 7
Използвам темата да попитам как става оформлението на личния сайт? Кодове от други сайтове, шаблони или...? Става дума за фон и разни други детайли.

В самия сайт си има различни опции за оформление, шаблони, просто трябва да се регистрираш и да си ги настроиш от профила.
Виж целия пост
# 8
Благодаря ви, ще пробвам пак.  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия