да си изградим реални цели

  • 1 163
  • 18
ние жените като цяло сме търпеливи същества,и целеустремени,и борбени.. bowuuобаче стане ли въпрос за отслабване,имам чувството,че някои от нас не си поставят реални цели.много мои приятелки почват диети с цел за 20 дни да свалят 10 килца,което не мисля,че е възможно,при положение,че нямат много материал за сваляне..а на всички е известно-колкото по-малко има да се сваля,толкова по-бавно става.или поне аз така знам.. Thinking
нека в тая тема да споделим колко сваляме и за колко време,при положение,че сме на диета.разбира се,при всеки е индивидуално,но нека всяка каже за себе си.
аз примерно лесно качвам и трудно свалям.миналата година за 2 месеца свалих около 8 кг,с диета и златно чудо.бях 60,станах 52.сега обаче пак си качих до 56..но нещо не мога да отслабна.. Crossing Armsмъча се,ама съм зациклила.нищо,надеждата последна умира.
е,а вие за колко време колко сваляте? Stop
Виж целия пост
# 1
Много трудно и бавно свалям Sad. Досега не съм правила специални диети, просто ограничавах храненето до минимум, което всъщност си е жив глад и ми докара множесто язви на дванадесетопръстника.
От днес реших да пробвам точковата диета и засега ми пасва идеално. Ще видим, рано е за резултати и мнения при мен.
Започвам от 56, целта ми е 50. Mr. Green
Вижда ми се невъзможно, но момичетата казват, че била ефикасна. Peace
Виж целия пост
# 2
Дюкан, за 6 месеца 33 кг  Peace
Виж целия пост
# 3
Искам да отслабна с 8 кг и се надявам до нова година да успея! newsm20
Виж целия пост
# 4
А защо не обсъждате кой колко и какво тренира, за да сваляте килограми? И не смятате ли, че 8 килограма за по-малко 2 месеца, дори и да е реална цел (в което се съмнявам), не е здравословно и най-малкото до което ще доведе е отпусната кожа и стрии?
И не разбрахте ли най-накрая, че да изглеждате добре, за да сте стегнати, слаби и здрави не е въпрос на 20 дни или  2 месеца, а на ежедневие - хранителен режим и спорт.
Виж целия пост
# 5
Аз искам да сваля 15кг.
Търпелива съм и не пришпорвам нещата.Поставила съм си за цел до към края на март да ги сваля.Бавно ,но славно Laughingискам за това време да си създам някакъв режим начин и най-вече култура на хранене.
Станала съм по -претенциозна и взискателна към храната ,нейното качество................. .Искам просто да съм здрава,вече не ме изкушават диети от типа за десет дни -десет кила или всевъзможни хапчета ,билки и други бабини девитини Rolling Eyes
Всичко е в главите ни.Не гонете скоропостижни цели ,защото очакванията рядко ни се оправдават Tired,бъдете търпеливи и резултатите ще дойдат Laughing
Виж целия пост
# 6
Аз искам да сваля 15кг.
Търпелива съм и не пришпорвам нещата.Поставила съм си за цел до към края на март да ги сваля.Бавно ,но славно Laughingискам за това време да си създам някакъв режим начин и най-вече култура на хранене.
Станала съм по -претенциозна и взискателна към храната ,нейното качество................. .Искам просто да съм здрава,вече не ме изкушават диети от типа за десет дни -десет кила или всевъзможни хапчета ,билки и други бабини девитини Rolling Eyes
Всичко е в главите ни.Не гонете скоропостижни цели ,защото очакванията рядко ни се оправдават Tired,бъдете търпеливи и резултатите ще дойдат Laughing
Скъпа,напълно те подкрепям!И азсмятам,че първо трябва да променим мисленето си,нагласата си,пък после да отслабваме,но здравословно-бавно ,но славно.От бързите диети ефектът е обратен.Пък и не трябва да сме максималисти.Важно е правилното хранене да стане начин на живот!И движение!Това е! newsm51 newsm44
Виж целия пост
# 7
А защо не обсъждате кой колко и какво тренира, за да сваляте килограми? И не смятате ли, че 8 килограма за по-малко 2 месеца, дори и да е реална цел (в което се съмнявам), не е здравословно и най-малкото до което ще доведе е отпусната кожа и стрии?
И не разбрахте ли най-накрая, че да изглеждате добре, за да сте стегнати, слаби и здрави не е въпрос на 20 дни или  2 месеца, а на ежедневие - хранителен режим и спорт.

Точно така, Поли   bouquet
Виж целия пост
# 8
А защо не обсъждате кой колко и какво тренира, за да сваляте килограми? И не смятате ли, че 8 килограма за по-малко 2 месеца, дори и да е реална цел (в което се съмнявам), не е здравословно и най-малкото до което ще доведе е отпусната кожа и стрии?
И не разбрахте ли най-накрая, че да изглеждате добре, за да сте стегнати, слаби и здрави не е въпрос на 20 дни или  2 месеца, а на ежедневие - хранителен режим и спорт.

Точно така, Поли   bouquet

Момичета има и много такива теми http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=237770.0 и http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=235370.0
и още много други.Нека тази тема не се превръща в наслагване на позиции.всички сме единодушни диета+спорт-това е ключът ,но всеки сам си преценява приоритетите и няма нужда някой да му натрапва своите такива.
Да си уважаваме позициите и мненията. Laughing
Виж целия пост
# 9
Цитат
но всеки сам си преценява приоритетите и няма нужда някой да му натрапва своите такива.
Да си уважаваме позициите и мненията. Laughing
Публикувано на: вторник, 06 ноември
Не виждам къде е неуважението. Но не мисля, че трябва да проявяваме толерантност към некомпетентни мнения, които могат сериозно да навредят на здравето ни. Заради такава толерантност диетите тип "10 кг за 10 дни" са така широко разпространени и увреждат и здравето и самочувствието на много жени.
Не знам защо темата да не е наслагване на позиции? А за какво друго са темите?
Виж целия пост
# 10
Поли smile3501
Виж целия пост
# 11
Цитат
Не знам защо темата да не е наслагване на позиции? А за какво друго са темите?

Ами добре!Нека си ги "наслагваме" виждам ,че си се хванала за тази ми дума Laughing,но нека не ги натрапваме Naughty
Всички предполагам сме съгласни ,че спорта е неразделна част от ежедневието.Аз самата от две години 3 пъти седмично правя гимнастика с инструктор/имам специфичен здравословен проблем/ , а през останалото време вкъщи сама................ .
Темата беше за "реални цели" ,без значение кой как е решил да се бори за тях.А ти като искаш тема
А защо не обсъждате кой колко и какво тренира
просто си направи такава. Hug
Виждам ,че Поци ти се възхищава,но самият той едва ли е особенно здравомислещ http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=225780.msg5038047#msg5038047
Нека не се караме,извинявам се на Поци ,ако по някакъв начин съм го засегнала с този цитат  bouquet
Най добре е да се обедим около тезата ,че е Не реално "10кг за 10дни", а да си поставим реално достижими и най-вече съобразени с нашто здраве цели Flutter
Виж целия пост
# 12
Не съм твърдял ,че съм нормелен Laughing
Тук става въпрос за храна,а аз ям по 8-9  на ден Sick
И така свалих 25 кг Peace
Отслабва се с ядене ,не с глад  bouquet
Виж целия пост
# 13
Ами нали всички това казваме май тук ,но по различен начин Wink
Аз също се храня по 5 пъти на ден.хората които гладуват или намалят до минимум храната ,не осъзнават ,че по този начин се забавя метаболизма, а и не само той Tiredза де слабее трябва да се яде,правилно си го казал. Peace
И една друга заблуда-не трябва да се мисли ,че като се отслабне ,ще можеда се яде всичко и по много.Използвате процеса на отслабване да опознаете телата си и  да си създадете култура на хранене.
Имам приятелка която казва -нямам търпене да отслабна 10-15кг ,за да мога да си ям пържени картовки до насита #Crazyхвърля се на всевъзможни неща ,отслабва драстично и след месец пак е Sick Каква е тази нейна психика-дай да отслабна ,за да стана после пак дебела......................и така до един момент,защото тялото помни ..................... .
Виж целия пост
# 14
С режима на Дюкан свалих дотук 9кг за няма и два месеца.Смятам ,че за отслабването трябва сериозен режим да се спазва,не диета за ***дена.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия