До каква степен

  • 1 860
  • 44
# 15
Като прочетох мненията, като се сетих за себе си,  Embarassed се вътрешно и  реших да напиша: не, не ме дразнят. Показността и желанието да бъдеш забелязан и коментиран от публиката е съвсем нормална за тийнейджърите.
Виж целия пост
# 16
Когато аз съм го правила, не ми е пукало. Сега, като виждам други да го правят - още по-малко  Grinning.
Виж целия пост
# 17
Аз не обичам да ме гледат околните докато се целувам. Не че не съм го правила, но по-скоро на по-скрити и уединени места  изаведения. Иначе изобщо не ми пречи другите да го правят, просто аз съм по-свенлива и толкоз.
Виж целия пост
# 18
Когато аз съм го правила, не ми е пукало. Сега, като виждам други да го правят - още по-малко  Grinning.

Изпреварила си ме, само дето така си го казала все едно за нас е минало...на мен ми се случва все още понякога  Embarassed Mr. Green
Виж целия пост
# 19
Не ме притеснява. Има места, където е неуместно, там се въздържам. Но  съпругът ми все още обича да ме целува на улицата.
Виж целия пост
# 20
В повечето случаи,тийновете имат нужда от публика.
Но пък, ако погледнем и някои теми тук, ситуацията е идентична.
Публиката е жизненоважна за някои  Simple Smile
Виж целия пост
# 21
Имаше период, когато ми изглеждаше възмутително, не съм го правила когато бях тийн.
Сега искам и аз да съм като тях и да не ми пука, и да си изживявам всяка минутка. Завиждам им.
Яд ме е, че приемаме живота като присъда за обществено полезен труд.
Виж целия пост
# 22
Не ми пречат,обаче този мляскащ звук и това джвакане направо Sick... Thinkingхм,май все пак ми пречат....
Виж целия пост
# 23
Яд ме е, че приемаме живота като присъда за обществено полезен труд.
Много ми харесва това изречение.
Виж целия пост
# 24
Когато бях на 15-18 се държах по същия този начин, който сега ми се струва не до там приемлив. И ненавиждах укорителните погледи или думи на разни лелки и бабки. Старая се да не мятам такива погледи Wink Трудно ми е да се натискам по улиците по простата причина, че обикновено с нас е и детето. Но пък , когато сме си само двамата, си позволявам и по-свободно поведение. Интересно, че едно време ме дразнеше, а сега не ми пука за хорското мнение и отношение.
Виж целия пост
# 25
 По принцип не ми пречат. Но преди около 3 год. в кварталното барче, на две сепарета зад мен и приятелят ми двама си го правеха, и ние не бяхме единствените свидетели(около 23.00часа). За разлика от всички нас, въпросните "тийнейджъри" не се притесниха изобщо, докато минахме покрай тях! Според мен си има места за всичко!
Виж целия пост
# 26
такава е днешната младеж Crazy
Виж целия пост
# 27
Скоро минавам покрай търговската гимназия близо до група момичета и момчета и погледът ми улавя момче което посред улицата рови под блузата на едното от момичетата а върхът беше,че чувам -"Ти в коя паралелка беше?"а тя кикотейки се му намести по-добре ръката.Ужас,тия деца нямат нито морал нито ценности!
Виж целия пост
# 28
Не ми пречат, и аз съм го правила, като се обичат младите.. Grinning
Виж целия пост
# 29
Много странно - като се целува някой на улицата всички сме възмутени - Ц, ц, не ги е срам.
А на сватбите всички чичковци и лелки облещват поглед към младоженците,които са се награбили здраво, и крещят "Горчиво" със зачервени бузи. - това морално ли е?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия