PRISON BREAK: season 3 (IX тема )

  • 18 486
  • 398
# 390
Четох преди месец-два, че Уентуърт Милър е подписал за 8-ми сезон на "Бягство от затвора".  Crazy Не знам обаче дали инфото е достоверно. Rolling EyesСега ще се опитам да намеря линка. Така, че доста ще има да гледаме, ако е така.
И аз от вас разбирам, че това беше последният епизод от този сезон.  Mr. Green

Ето какво намерих, май информацията ми е грешна. Обърнете внимание на последната статия от линка:
http://www.foxriver-bg.com/

чак 8 сезона ми се виждат множко
Виж целия пост
# 391
е,8 сезона ще е прекалено.На мен вече започна да ми дотяга.То бива драми,бива,ама то край няма.
След едно определено време от интригуващ сериала започва малко да става досаден. Но ако има нов сезон пак ще го гледам ,няма начин,пусто любопитство Simple Smile
Виж целия пост
# 392
И 48 сезона да направят пак ще ги гледаме, сигурна съм в това Mr. Green
Виж целия пост
# 393
Аз прочетох , че 4-ти сезон ще е с изцяло нов екип. И ще има същият сериал , но ще е с жени, как жени бягат от затвора.
И не вярвам това да беше последната серия на 3-ти сезон, нали уж са по 22.
Никъде в интернет не пише за 14-та серия, може да не са я снимали още  newsm78
Виж целия пост
# 394
Не, няма 14та защото сериала беше съкратен заради стачката. Не са работили близо половин година, и затова после писаха,че са сблъскали всичко което се случва  в сценария само в 13 серии.
Виж целия пост
# 395
... и затова после писаха,че са сблъскали всичко което се случва  в сценария само в 13 серии.
Наблъскали" вскичко в 13 серии, и беше таква скука.Добре, че беше стачката, инак щяха да ни уморят с 22 серии скука  Mr. Green
 П.П. Върлите фенове да ме простят, но сезона си беше зле.Те ще вземат да извадят по-свестен 4-ти, започвам да си мисля....тая пуста надежда.
Виж целия пост
# 396
темичката ни е към своя край ... въпреки това реших да ви покажа това

http://justjared.buzznet.com/2008/03/07/wentworth-miller-starbucks-2/
Виж целия пост
# 397
Мен пък вчера ми разправяха, че след около месец щяло да има нови серии???
Някакво инфо да е излизало такова???? Нещо ме съмнява ама да питам....
Виж целия пост
# 398
Мен пък вчера ми разправяха, че след около месец щяло да има нови серии???
Някакво инфо да е излизало такова???? Нещо ме съмнява ама да питам....

А дано Praynig, макар че и аз се съмнявам Confused

П.С.  #Crazy Какво му е на Уентуърт, от какво ли страда, че чак в клиника - описаните болести в статията ми звучат ужасно Sick
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия