Как се справяте с мъжете си полицаи?

  • 56 860
  • 820
Споделете мами,чиито съпрузи са полицаи как издържате на напрежението покрай работата на половинките ви.
Аз примерно много се ядосвам на извънредните им смени-я стачка,я някоя личност решила да посети милата ни родина,я някой застреляли.,я избори. ooooh! ooooh! ooooh!
Имало е дни когато се прибере от работа и здрасти не ми казва от това,че е ядосан нещо или е имал много работа и е много нервен.
Да не говориме,че заплатите са им толкова смешни. #Cussing out
И двамата сме се замисляли да се маха от тая работа.
Хубавото е поне ,че си пере сам униформата и си я глади сам. Mr. Green
И е мнооооооооого секси в униформа.
Виж целия пост
# 1
баща ми беше полицай (вече е пенсионер), сега осъзнавам, че на майка ми никак не й е било лесно, но явно човек свиква с напрежението в един момент
що се отнася до извънредните смени и стреса, приеми го просто като част от задълженията (то в днешно време къде ли няма стрес)
не е важно човекът с каква професия е, важното е да се подкрепяте и уважавате
заплатите наистина не са големи в началото, но там има възможност за израстване и освен това съществуват доста привилегии
търси добрите страни в ситуацияа, ще видиш, че ще ти е по-лесно
успех Peace
Виж целия пост
# 2
Да Марлен,опитвам се.
И той и аз осъзнаваме и плюсовете и минусите,но май аз все още не мога да свикна,
а е на тази работа вече близо 4 години.
Виж целия пост
# 3
Ами свиква се Whistling.В началото ме впечатляваха тези неща с нервниченето и извънредната работа,но вече не.
Аз по скоро не мога да свикна с мисълта ,че е застрашен и може да му се случи нещо лошо по време на работа.Ето с това няма да свикна и винаги ще го мисля.
А за униформата си щастливка,аз не само пера и гладя,ами и чест отдавам People Cop
Виж целия пост
# 4
ами и моят мъж е полицай, но ние сме в Бургас и извънредните смени са по-малки Laughing
иначе няма кой знае какво напрежение за мен. най-лошото е почивните дни-рядко се засичаме да почиваме едновременно. иначе е като всяка друга работа, а за заплатите съм без коментар.
Виж целия пост
# 5
мислех си да пусна такава тема отдавна
и моят е в МВР и то вече 8 години и да ви кажа НЕ СЕ СВИКВА.
Дори и в момента седя и си чакам, уж го викнаха за час, а минаха вече 4. От 3 седмици не е почивал и един ден.
Планове никога не се правят и като звънне телефона  Cry
А само как ги променя работата, то от моя по спокоен човек нямаше и с всеки изминал ден е все по изнервен.
Аз само за униформата съм късметлиика, защото нама.
Що се отнася до опасностите - определено са най отвратителнота част.
А за израстване и привилегии, навремето може и да са имали но сега повечето им ги взеха.
Тредно е но........ 
Виж целия пост
# 6
Mоят бивш съпруг пък беше военен. Имаше един колега,чиято жена стана за смях,като се изцепи,че ще отиде при началника да го помоли да се смили малко над нейния драгоценен съпруг и да не му "слага" толкова много наряди и дежурства..." Какво е това чудо,бре,Стефан през вечер наряд дава!"-чудеше се ...Само тя,милата,не знаеше,че тази работа,както и полицейската,са много удобни за кръшкачи като нейният мъж.Бившият ми приятел беше полицай(от трън-та на глог,дето се казва)-споменавам го,за да стане ясно,че знам чудесно за какво става дума.И установих,че на каквато и работа да е мъжът,въпрос на характер е да пренася проблемите на работата удома.Един вид,ако си е нервна натура,и библиотекар да е-пак ще повтаря"Егати напрегнатата работа имам..."
 Дано успях да се изразя ясно,че днес нещо трудно си събирам мислите...
Виж целия пост
# 7
Mоят бивш съпруг пък беше военен. Имаше един колега,чиято жена стана за смях,като се изцепи,че ще отиде при началника да го помоли да се смили малко над нейния драгоценен съпруг и да не му "слага" толкова много наряди и дежурства..." Какво е това чудо,бре,Стефан през вечер наряд дава!"-чудеше се ...Само тя,милата,не знаеше,че тази работа,както и полицейската,са много удобни за кръшкачи като нейният мъж.Бившият ми приятел беше полицай(от трън-та на глог,дето се казва)-споменавам го,за да стане ясно,че знам чудесно за какво става дума.И установих,че на каквато и работа да е мъжът,въпрос на характер е да пренася проблемите на работата удома.Един вид,ако си е нервна натура,и библиотекар да е-пак ще повтаря"Егати напрегнатата работа имам..."
 Дано успях да се изразя ясно,че днес нещо трудно си събирам мислите...

права си на 100%, но ако седнем и за това да се тормозим ще откачим, то човек ако си го влече изневярата и 24 часа да сте заедно пак  ще намери време
Виж целия пост
# 8
То май кръшкането и полицай си вървят ръка за ръка.
Е за сега не мога да се оплача в това отношение
Виж целия пост
# 9
Баща ми е такъв. Мдам, кръшкане и полицай си вървят заедно. Майка ми направо не беше човек по едно време. Добре че с брат ми вече осъзнавахме (прекалено ясно) какво става, та й дадохме по едно рамо когато реши да се разведе. Защото и на нас ни идваше в повече вече  Tired
Виж целия пост
# 10
То май кръшкането и полицай си вървят ръка за ръка.

Е тука ме застреляхте направо  ooooh!.То си е до човека,ако има мерак,ще намери начин и ако няма дежурства,примери бол.....
Виж целия пост
# 11
Хе-хе,първият ми съпруг беше полицай.Разведохме се ! hahaha hahaha hahaha


В твоя случай ,просто се нагаждаш към ситуацията.И друга професия да беше пак можеше да работи извънредно.А иначе човек има всякакви моменти за да му е криво.
Виж целия пост
# 12
е каква стана тя, момичето иска съчувствие и подкрепа, вие и напълнихте главата с глупости Crazy
Виж целия пост
# 13
добре де защо пак се поставят всички под един знаменател. Всеки е различен и смятам че склонността към изневяра няма нищо общо с професията.
Виж целия пост
# 14
добре де защо пак се поставят всички под един знаменател. Всеки е различен и смятам че склонността към изневяра няма нищо общо с професията.

определено Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия