Извеждат ли децата ви в градините през студените дни?

  • 2 230
  • 57
# 30
От госпожите на баткото ,знам че ги извеждат до 5 градуса..
Под 5 градуса не.
Hug
Виж целия пост
# 31
До колкото знам не ги извеждат.
Виж целия пост
# 32
В нашата градина със сигурност не ги извеждат през цялата зима, освен когато имат някакво мероприятие, което изисква да се придвижат групово към Централата.
Аз съм привърженик на разходките навън, независимо от сезона, обаче ако трябва да избирам да стоят по цял ден в градината затворени или да ги извеждат разгърдени и без да им облекат допълнителна връхна дреха или шапка, предпочитам да си седят на топло вътре.
А през уикендите ще наваксваме по планините.
Виж целия пост
# 33
Извеждат ги, но за целта искат грейки /панталон и яке/ ако някой няма си стои в градината.
Дариа никога не е носила такова нещо дори като бебе, но сега ще й взема. Ще й трябва за ските зимата без това.
Аз мразя студа и времето, което прекарвам навън зимата е сведено до минимум, но мисля, че е добре за децата.
Виж целия пост
# 34
Като беше топло не ги извеждаха, та сега ли  Rolling Eyes
Откакто е тръгнала на градина /вече 2 месеца/ са ги извели 3 пъти.


За съжаление и в градината на дъщеря ми е така. Crossing Arms
Виж целия пост
# 35
До колкото знам, само ако вали не ги извеждат  Simple Smile
Виж целия пост
# 36
 Там е работата ,че някои деца наистина си мълчат и не казват от какво имат нужда-моето все още е новак и си мълчи-пиело й се вода,те забравили да им дадат и моята мълчала/жадна целия ден/,на другия ден им дали по половин чашка вода,не й стигнала водата, ама пак мълчала и не казала ,че е още жадна. Питам я ,ако й се доходи до тоалетна/например внезапно я свие коремче/дали ще каже, а тя ми заявява,че нямала да каже.Стана ми ясно,че се притеснява и срамува да се обърне към учителките и лелите по какъвто и да било повод.Ядосвам се,но не мога насила да си накарам детето да е по-оправно.
  По темата: не ги извеждат-не зная защо,не съм питала,но в слънчеви дни се надявам да се излъжат и да ги изведат.От по-големичките деца видях в двора,но денят беше от по-топлите,иначе всички си стоят вътре по принцип.
Виж целия пост
# 37

Аз съм привърженик на разходките навън, независимо от сезона, обаче ако трябва да избирам да стоят по цял ден в градината затворени или да ги извеждат разгърдени и без да им облекат допълнителна връхна дреха или шапка, предпочитам да си седят на топло вътре.
А през уикендите ще наваксваме по планините.
Peace
Виж целия пост
# 38
В нашата казаха, че ги извеждат само като е сухо навън през зимате, иначе - не.
Виж целия пост
# 39
А между другото как обличате децата си за градина като сутрин навън е кучешки студ а пък вътре е топло.

Движим се с кола. Габриела днес е с джинси, къси чорапи, тънка памучна блуза с дълъг ръкав и яке. Естествено, има и бельо (потник и боксерки). Не си закопчава якето. От няколко дни е изровила едни ръкавици с картинки и ги слага, но повече заради кефа да ги носи наобратно. Два дни беше с шапка - за красота, но й мина и тая тръпка.
Виж целия пост
# 40
За обличането - потник, гаци и къси чорапки, памучна блузка и долнище /това му е за градината комплекта/ и за отсечката от къщи до градината дооборудвам с яке, шапка и ботуши. Ходим пеша до градината - не е успявал да настине до сега, нищо че се разхождаме по студа. Въпрос на студоустойчивост - нямам заслуги, освен за това, че не го изнежвам.
Виж целия пост
# 41
Аз обувам чорапогашник. Не можах да я науча да е без него. Като не слагам започва да пишка много често.Такава е.И ние ходим пеша до градината, не е много близко, но не е и прекалено далече. Но се обличаме добре. Браво на мамите, които са си калили децата. Е аз не успях.. Embarassed,
Виж целия пост
# 42
Не ги извеждат и при нас за мое съжаление. Сигурно чак на пролет.
Виж целия пост
# 43
Аз съм детска учителка и майка Детето ми е в градина в която не смятам да работя Тях също не ги извеждат Но от опита ми като педагог знам че децата не се боят от студ и на 5 градуса те със якетата стават вир вода защото кипят от енергия и не се спират на едно место Плюс това е важно за детския организъм да диша чист въздух Когато съм на работа гърлото непрекъснато ме боли и въздухът в стаята ме дразни нищо че се проветрява постоянно И според мен децата се разболяват не от това че са леко облечени навън а защото има много болни -кашлящи и сополиви
Виж целия пост
# 44
При нас доколкото знам, не ги извеждат, което не ме радва особено.
Събота и неделя задължително сме навън за около час.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия