Детски развлекателен клуб Бамби!

  • 3 355
  • 11
Здравейте на всички почитатели на детските развлекателни клубове!Реших да напиша това писмо за да ви се оплача или по скоро за да ви предупредя за явен проблем който съществува в един от въпросните клубове,а именно в  клуб Бамби намиращ се на територията на община Люлин-7микр.Ще ви разясня проблема като ви разкажа една ситуация на скоро случила се там в която главни герои бяхме именно аз,моят 16м. син,приятелката ми и нейният също толкова голям син.Случи се така,че решихме за пореден път да заведеме децата си на клуб където да поиграят на свобода в студената вечер и където ние техните майки да отдъхнем за 2 часа.След многобройни позвънявания във всички съществуващи клубове в Люлин единствения не ангажиращ клуб с частно парти се оказа именно Бамби.Часът беше 18.30.Именно тогава приключваше състояло се часто парти според информацията която ни беше подадена от там и клубът беше свободен за нашите деца.Отидохме в 18.30 ,бяхме посрещнати добре от 2 девойки,който ни настаниха в отделението за родители .Така поверихме децата си на тяхните грижи.Какво се случи.Случи се следното нещо:докато ние седяхме спокойно,консумирахме поръчата си и се наслаждавахме на заплатеното от нас свободно време се оказа всъщност ,че никой не се занимава с децата ни и никой не обръща внимание на това какво правят.Изчакахме да изтекат 2-та часа,заплатихме си всичко и когато дойде момента да напуснем реших да повдигна върпоса защо се е получило така и защо при положение ,че дацата ни бяха единствените в клуба и ние заплащаме за това не им бе обърнато и минутка внимание.Отвърна ми се следното нещо:ами след 18.30 ние не ги гледаме,а и днес имахме 4 партита и сме изморени (раб.време от 9 до 21 часа)   #Crazy
Е направо пощурях:защо тогава ми взимате парите,за какво плащам и ако се беше случило нещо на детето ми през това време ???????Отварям една скоба само да кажа,че разбира се децата бяха под наш родителски надзор!Отговора беше-просто една ехидна усмивка!И това ако не е безобразие.......Минутки след това съжалявах,че заплатих изобщо за престоя на детето си.Та нали товае целта на тези клубове-да забавляват децата ни!?Разбира се до сега не съм срещала подобен проблем във всички останали които сме посещавали.Съжалявам,че в сайта на клуб Бамби няма e-mail в който да изкажа разочарованието си и се надявам това което написах тук да достигне до шефката на клуб Бамби,а най вече да послужи като предупреждение към бъдещите посетители там! Имайте си едно на ум! Thinking
Виж целия пост
# 1
Трябвало е да повдигнеш въпросът преди да изтекат 2-та часа и преди да си платила.
Не съм ходила в Люлин, в частност този клуб и не зная точно каква услуга предлагат.
Виж целия пост
# 2
Ами клуба си е както другите-услугите са им да забавляват децата,почасово гледане и т.н.
Виж целия пост
# 3
Малко офф - ако си жена, смени си стрелката в профила  Peace
Виж целия пост
# 4
Трябвало е да се разправяте още като сте видели,че няма никой при децата.А не след като сте платили.
Виж целия пост
# 5
И аз не съм много доволна от тези клубове. Празнувахме ЧРД на малкия в един клуб в Св. Троица. Посрещна ме жена, която не беше хич любезна, гледаше много странно и другите майки, които бяха с мен, не допусна количките на бебетата да влезнат в заведението, те стояха отвън. А що се отнася до момичетата, които се грижат за децата- те и хабер си нямат от това как се гледа дете.
Виж целия пост
# 6
Изобщо не разбирам ЗАЩО си платила? и ЗАЩО не си повдигнала въпроса още в началото, когато си видяла, че никой не обръща вниамние на децата?! Аз на твое място бих си тръгнала веднага или поне съ сигурност не  бих платила за подобна "услуга"....
Виж целия пост
# 7
А защо платихте!?
Мисля, че по-скоро щях да оставя поръчката, като пристигне, и да си тръгна с неплатена която и да било сметка. Като заплатят от джобовете си вашите поръчки, поне някакъв шанс има да помислят следващия път.
Виж целия пост
# 8
Здравейте, не искам да оборвам разо4арованието Ви от "Бамби". Това е един от малкото клубове, към които нямам особени забележки, на фона на останалите. Мисля , 4е следва да отправите оплакване към собственичката, към момента я познавам като много свястна. Доколко ще вземе мерки или ще намери другия път по- добри служители е друг въпрос.
Виж целия пост
# 9
Нищо не разбирам. Че защо чакахте да минат два часа, за да повдигнете въпроса? Или си пихте кафенцето на спокойствие, и накрая чак установихте (как?), че децата през цялото време са били сами? Защото аз когато оставям детето си в клуб или детски кът на магазин, първо стоя отстрани и ПОНЕ 15-20 минути наблюдавам как се чувства вътре и как се отнасят момичетата. Случвало ми се е и да си го взема обратно, ако преценя, че няма никакъв интерес от негова страна, или че момичетата нехаят.
Но да чакам два часа, и накрая да вдигам скандал - малко странно ми се струва просто.
(Не съм ходила в този клуб, говоря по принцип - била съм в поне петнайсетина други софийски клуба)
Виж целия пост
# 10
И аз не съм много доволна от тези клубове. Празнувахме ЧРД на малкия в един клуб в Св. Троица. Посрещна ме жена, която не беше хич любезна, гледаше много странно и другите майки, които бяха с мен, не допусна количките на бебетата да влезнат в заведението, те стояха отвън. А що се отнася до момичетата, които се грижат за децата- те и хабер си нямат от това как се гледа дете.
Много държа ако обичате да не слагате всички под един знаменател.
Виж целия пост
# 11
Zanda Ksurik - снимката е на момченце затова е със стрелка а не с кръстче,но мога и да го сменя Wink
amber,Yanche,BirdsFlu - през цялото време бях или аз или приятелката ми при тях.Още в началото казах,че всички останали клубове на територията на Люлин бяха заети от частни партита и нямаше къде да ги заведеме на друго място.А да стоят в къщи-та те полудяват(сами знаете от опит предполагам).Затова решихме да ги оставиме до края.Относно скандала - той беше накрая,но през цялото време им се намекваше чрез децата да поиграят с тях:-хайде маме ела с каката и поиграйте! или :- хайде маме попързаляй се с каката на пързалката.Те взимаха за ръчичка децата,отвеждаха ги в помещението за игра и отново се захващаха на сладки приказки.То не бяха тел.разговори,хилене и т.н.
harmony broken- и аз познавам шефката чрез сестра ми която празнува от 4г. РД на сина си там.Наистина е много мила-няма спор.Съжалявам,че я нямаше!Надявам се да вземе мерки и да разреши проблема с нехайните служителки(детегледачки).Оведомила съм и сестра ми за това,която на свой ред ми обеща да се погрижи да я оведоми.
BirdsFlu- с деца на тази възраст бихме ли могли да си пиеме кафенцето на спокойствие дори и да ги бяха гледали-аз не мисля!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия