мнение за електрическите помпи за кърма

  • 440
  • 5
Моля ви, посъветвайте ме да си купя ли електрическа помпа за кърма и каква.Налага ми се да се цедя по 6-7 пъти на ден, защото бебка не иска да суче, а пък засега имам кърма.Имам помпа тип спринцовка и съм доволна.Добре изцежда, обаче вече имам рани по ръцете и много ме болят.Все повече се замислям за електрическа, обаче виждам, че са доста скъпи и се притеснявам да не съжалявам после.Незнам дали вършат добра работа. Засега като че ли клоня към електрическата помпа на НУК, защото е на по-сносна цена, в сравнение с останалите електрически, но още се колебая. Затова реших първо да се посъветвам
Виж целия пост
# 1
 Аз ползвам електрическа помпа на Medela и съм супер доволна. Изобщо не съжалих за тази покупка и си изби парите,защото я имам още от първото дете,давах я на 3 мами и сега пак си я ползвам. Никаква болка не усещам,все едно бебчо суче. Ето така изглежда помпата

 
Виж целия пост
# 2
Защо не си купиш помпа втора ръка? Аз имам на Нук електрическа. Едностранна, т.е. смуче само от едната гърда. Има регулатор на силата, ползвам го. Доволна съм общо взето.
http://www.prodavalnik.com/ppc/showcat.php?cat=13 - ей тук ще гледаш за помпа, излизат различни  постоянно Simple Smile
Виж целия пост
# 3
 Електрическа " бебе комфорт", също едностранна, много е удобна. Пазя я от първия си син, тогава падна здраво цедене, надявам се сега да сме една идея по-добре.
Виж целия пост
# 4
На Нук не те съветвам...успявах да изцедя по 50 грама само...плюс това доста болезнено беше...Доволна съм от електрическата на Авент, доста е скъпа, но пък си заслужава...Няма ли начин бебето да засуче..имам позната, която след 4 месеца цедене и даване от шише бебето почна да суче от нея...и направо се роди...
Виж целия пост
# 5
Тя всъщност суче, но явно са ми много тесни каналите ли,че трудно слиза, незнам, но остава гладна. Цели часове съм я държала да суче и пак половин час след това започва да плаче неистово и като и дам с шишето се успокоява.В началото и въобще не наддаваше.Затова реших, че това е варианта, така сме спокойни и двете. Иначе се притеснявам  постоянно, че е гладна. Само че останах без ръце.И почти се бях навила за помпата на НУК. След това, което пишете обаче явно по-добре да не е тя.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия