Диадемата

  • 6 815
  • 86
Диадемите-още ли са модерни.Носители такива и как.Аз имам няколко,различини цветове и ги слагам според тоалета.Отпред оставям бретон,а не прибирам цялата коса.......ама че го обясних.Ползвам само изчистени,някак не се възприемам с панделка,иначе и тези ми харесват,но за тинейджъри,много са ми  "лолитски" Simple Smile
Виж целия пост
# 1
Изчистени ми харесват, иначе тези лъскавите и с разните му панделки, точки и т.н. не ми харесват.
Имам само една черна, изчистена, но така и не съм я слагала за навън Rolling Eyes
Виж целия пост
# 2
Аз за съжаление не мога да нося диадеми.. Нося очила и почва да ми убива... И ми "защипва" дръжките на очилата  Sick
Виж целия пост
# 3
Имам поне 10, лятото нося по-често  Crazy И с бретон, и без бретон, и с опашка настрани- всякак се харесвам с тях  Blush Много освежават прическата и тоалета.
Виж целия пост
# 4
Носех изчистени диадеми преди да настане "бум-ът" на диадемите миналата година. От тогава почти не слагам диадема...
Виж целия пост
# 5
само в къщи
на вън не, защото косата ми е много обемна и винаги се разместват
Виж целия пост
# 6
Мина им модата вече,но на мен ми харесват и нося.Моите са съвсем тънички,изчистени.Харесват ми и някои по-шантави и цветни за лятото,но винаги ги съобразявам с тоалета.Много са удобни,иначе косата все ми пречи като е пусната.
Виж целия пост
# 7
Много искам да си взема от тези на Сваровски, които бяха нашумели лятото, но те някак си не се връзват на всекидневното облекло  Simple Smile

Иначе да, модата им минава, вече като гледам повече лентите влизат в обръщение... Rolling Eyes
Виж целия пост
# 8
Само вкъщи и то след баня Mr. Green имам 2 черни...навън не излизам с диадема  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 9
Да,понякога нося.Обичам изчистени диадеми,които по-скоро се сливат с косата.
Виж целия пост
# 10
нося ,но по-рядко -предпо4итам ленти
Виж целия пост
# 11
Имам две, но ги нося вкъщи. Навън не съм излизала с диадема, все се отказвам в последния момент. Crazy
Виж целия пост
# 12
Аз за съжаление не мога да нося диадеми.. Нося очила и почва да ми убива... И ми "защипва" дръжките на очилата  Sick
Аз също се причислява към тази група. А толкова ги харесвам. е понякога си махам очилата, за да съм фиешън... bowuu
Виж целия пост
# 13
Нося. Винаги съм носила, имам най- различни по цвят и по форма. Мога да кажа, че ми стоят чудесно .
Виж целия пост
# 14
У дома.
особено като почне да ми поизраства бретон.
Нямам нерви да търпя коса по очите си.

Предпочитам ШАЛ. КЪРПА, вързани като диадема
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия