"Винаги готов" ли е мъжът ви за секс?

  • 4 316
  • 65
Стана ми много любопитно дали вашите половинки (мъже или любовници) са винаги готови щом ги поканите в леглото?
Аз съм на моменти - има дни в които ми се прави лудешки секс и се почва "от вратата за краката" но има и периоди в които се обръщам на другата страна и отклонявам всички покани.
Забелязал съм че  когато нямам желание за секс след първия път обикновено желанието се събужда и се почва една...
А как е при вас? 
Виж целия пост
# 1
Не и това е нормално. Живеем заедно от 12 год., работим по цял ден, имаме 2 деца- ангажименти, отговорности, умора... Понякога той отказва, понякога аз.
Виж целия пост
# 2
Не, разбира се. Да не е робот - включваш и действа  Laughing То всички са така, в едни моменти искат, в други - не. Продължителността на връзката няма особено значение. Просто има страшно много фактори, които оказват влияние върху желанието за секс. Това важи и за жените, и за мъжете  Peace
Виж целия пост
# 3
Абсолютно винаги е готов и не преувеличавам. Rolling Eyes
Чак понякога ми се иска да откаже, та да събуди в мен по-голям интерес  Joy (нали се сещаш, като ти е отказано нещо, още повече го искаш  Crazy)
Само като му се усмихна по-така и си сваля панталона  Joy
Викам му: "подърпай ми се малко, де.... така не ми е интересно" Crazy Crazy Crazy

Ама май така си е по-добре  Mr. Green
Виж целия пост
# 4
Като Кали. Направо понякога ми писва от тоя проклет секс, все едно няма какво друго да правим Rolling Eyes Crazy
Виж целия пост
# 5
Винаги е готов и това е самата истина ooooh! Много често му отказвам, даже и не се целуваме много, защото тръгна ли да го целувам и вече........ Пък на мен не винаги ми се иска Crossing Arms Дори ми казва, че ако ми се прииска нощно време да го будя без въобще да се притеснявам Crazy
Виж целия пост
# 6
Абсолютно винаги е готов и не преувеличавам. Rolling Eyes
Чак понякога ми се иска да откаже, та да събуди в мен по-голям интерес  Joy (нали се сещаш, като ти е отказано нещо, още повече го искаш  Crazy)
Само като му се усмихна по-така и си сваля панталона  Joy

и в нас е така,
аз отказвам по често  ooooh!
Виж целия пост
# 7
Не, разбира се, човек е все пак, не робот  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 8
Дори ми казва, че ако ми се прииска нощно време да го будя без въобще да се притеснявам Crazy
Уф, познато. Лошото е, че моят си мисли, че и аз нямам против и само ме тормози нощем по време на 120ия сън ooooh!
Виж целия пост
# 9
Дори ми казва, че ако ми се прииска нощно време да го будя без въобще да се притеснявам Crazy
Уф, познато. Лошото е, че моят си мисли, че и аз нямам против и само ме тормози нощем по време на 120ия сън ooooh!
newsm78Значи не само моя е като нерез, чак се притеснявам на мен като не ми се ще какво ли си мисли. Какво е това нещо? Разбрах, че в някои случаи това не е за хвалба Tired, имали сме и разправии.
Виж целия пост
# 10
И да, и не.
Физиологично и емоционално.

Но в темата няма особен смисъл.
Виж целия пост
# 11
Дори ми казва, че ако ми се прииска нощно време да го будя без въобще да се притеснявам Crazy
Уф, познато. Лошото е, че моят си мисли, че и аз нямам против и само ме тормози нощем по време на 120ия сън ooooh!
newsm78Значи не само моя е като нерез, чак се притеснявам на мен като не ми се ще какво ли си мисли. Какво е това нещо? Разбрах, че в някои случаи това не е за хвалба Tired, имали сме и разправии.
и ние понякога се "караме" на тази тема Tired
Виж целия пост
# 12
С чиста съвест казвам-да.
То неговото не се търпи вече. #2gunfire
Едвам ме изчака да минат лохиите и се почна.
Направо ме побърква и отблъсква така.
Даже и като го целуна си мисли,хайде в леглото.
Виж целия пост
# 13
Ми...досега не ми е отказвал, ама то не трябва и да го моля много LaughingПовече аз се дърпам май newsm78 Така че, общо взето да, винаги е готов.
Виж целия пост
# 14
Успокоих се, че има и други с мойта съдба ( "винаги Готов")  Mr. Green "Оплаках" се на една близка приятелка- разведена, че не издържам вече, пък тя се възмути едва ли не. Да, ама ще лудна  #Crazy Да взема да и го пусна  hahaha
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия