Споделяте ли с половинките си?

  • 3 477
  • 80
Вдъхновена от една друга тема,реших да ви задам този въпрос Laughing..Споделяте ли с тях Mr. Green,и мсилите ли ,че при всеки човек си има граница,където трябва да спреш Sunglasses,защото споделянто може да стане опасно Rolling Eyes
Виж целия пост
# 1
Да, споделям всичко. Но наистина понякога съжалявам, че съм била чак толкова откровена, защото не всички факти са в моя полза.
Може би по-нататък ще се стегна и ще започна да отсявам информацията, но засега съм такава.
Виж целия пост
# 2
Споделям но не всичко Laughing
Виж целия пост
# 3
не особенно  Rolling Eyes винаги пресявам, за да не я засегна с нещо или да предизвикам негативна емоция.
Виж целия пост
# 4
Не,не мисля,че трябва да се споделя всичко !  Peace
Виж целия пост
# 5
Да, при всеки човек има граница. Изобщо нямам желание да си споделям съвсем всичко с когото и да е. Има някои неща, които са любопитни за мен, но напълно безинтересни за мъжа ми и не виждам смисъл да ги обсъждам с него. Не ги и споменавам даже.

Да споделяш съвсем всичко на мъжа си ми се струва досадна работа.
Виж целия пост
# 6
Обичам много мъжът до мен. Но не споделям всичко с него, точно защото го обичам  Peace
Виж целия пост
# 7
Ние си споделяме много неща, но едва ли всичко. Има неща, които аз на него не му казвам и вероятно - той също има неща, които не ми казва. И това е напълно нормално. Все пак всеки се нуждае от някакво лично пространство и това е напълно нормално. Обратното, според мен, не е особено здравословно.
Виж целия пост
# 8
Да. Не правя неща, които биха го засегнали.  Peace
Виж целия пост
# 9
Това, че човек не споделя всичко, не значи че прави нещо, което би засегнало другия. Аз например не разбирам жени, които разказват на мъжете си всичко, вкл. тайни на приятелките си, като че ли мъжете това ги интересува. Но много жени го правят, и то с удоволствие. За мен това е крайно неприемливо и неприятно.
Виж целия пост
# 10
Споделяме си....но не всичко.....подкрепям казаното с 2 ръце:
Цитат
Вмъкни Цитат
Това, че човек не споделя всичко, не значи че прави нещо, което би засегнало другия. Аз например не разбирам жени, които разказват на мъжете си всичко, вкл. тайни на приятелките си, като че ли мъжете това ги интересува. Но много жени го правят, и то с удоволствие. За мен това е крайно неприемливо и неприятно.
Peace Peace Peace
Виж целия пост
# 11
Споделям почти всичко
Виж целия пост
# 12
Обичам много мъжът до мен. Но не споделям всичко с него, точно защото го обичам  Peace

И аз прилагам тази тактика.
Виж целия пост
# 13
Споделям всичко. Няма какво да крия.
Виж целия пост
# 14
Това, което касае мен, него и детето споделям.
А информацията къде сме пили кафе и за какво сме си приказвали с приятелки му спестявам,освен,ако не е нещо наистина интересно или важно.
Намирам за много досадно някой нон-стор да ти пили на главата за глупости,дори това да е интимния партнъор.Познавам няколко жени, които не млъкват и изобщо не се чудя,че мъжете им не бързат да се приберат у дома.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия