Пазарували ли сте от WWW.-spam283-

  • 3 045
  • 18
Надявам се да не се приеме като реклама  Rolling Eyes

Попаднах случайно на сайта и си харесах няколко неща  Mr. Green
Нека някои вече пазарувал от там да сподели доволен ли е от продукта и от изпълнението на поръчката

  bouquet
Виж целия пост
# 1
не,сега ще разгледам.
Виж целия пост
# 2
Аз опитах да си поръчам парфюм от там, но се оказа че го нямат и затова реших да сменя поръчката с тестер на същия. Оказа се, че могат да ми го доставят чак след 4-5 дни, което ме отказа напълно, защото ми трябваше за Никулден. После си го поръчах от друг магазин, който ми го достави на другия ден, така че имах време да подготвя подаръка.

Това е моят опит с МИТ. Изглежда ми в стил ГЕТ БГ. Не че е лошо Laughing  Имат хубави неща на добри цени.....е стига наистина да ги имат де.
Виж целия пост
# 3
веднага влизам да видя  Whistling
Виж целия пост
# 4
Парфюмерията разгледах, съмнителна ми изглежда.
Виж целия пост
# 5
А то Гет.бг има ли доволни? Confused
Виж целия пост
# 6
А то Гет.бг има ли доволни? Confused
Аз със сигурност съм имала главоболия с тях, няма да разказвам нашироко, но според мен не стават. Купувала съм стоки за бита, не козметика, бельо и подобни, но то персоналът е един и същ  ooooh!
Виж целия пост
# 7
А за парфюми кой български сайт ще ми препоръчате?
Извинявам се на авторката,че и използвам темата. Grinning
Виж целия пост
# 8
Аз пък от Гет.бг съм поръчвала парфюми и съм доволна и като обслужване, и като качество на поръчаното.
Тези от Мит са ми неизвестни, но сега ще ги прегледам и тях...
Виж целия пост
# 9
А за парфюми кой български сайт ще ми препоръчате?
Извинявам се на авторката,че и използвам темата. Grinning

www.megashop.bg

www.parfumi.net

 newsm10
Виж целия пост
# 10
А за парфюми кой български сайт ще ми препоръчате?
Извинявам се на авторката,че и използвам темата. Grinning

www.megashop.bg

www.parfumi.net

 newsm10

От българските сайтове и аз бих препоръчала Мегашоп. А иначе - www.strawberrynet.comPeace
Виж целия пост
# 11
аз си бях поръчала от Мит един парфюм на бенетон и ми го доставиха и съм доволна. Sunglasses
Виж целия пост
# 12
Един от многото такива сайтове, нищо особено, не бих купила скъп предмет от интернет магазин smile3528
Виж целия пост
# 13
Аз си купих от тях електронна кухненска везничка.Поръчах я сряда сутрин,в четвъртък на обяд ми го доставиха,а съм далече от София,всичко беше точно,нямам оплаквания никакви.
Виж целия пост
# 14
Извинете че леко оспамвам темата, ама пазарувал ли е някой от Парфюми бг? Поръчах си от там днес парфюм и проведохме един доста дълъг и обстоен разговор с човек, който се представи за управител и ме убеждаваше че парфюмите им са оригинални. От друга страна, ако върна парфюм, който  е разпечатан, нямало да ми признаят рекламацията. Сами разбирате че парфюм докато не се пръсне, не може да се каже дали е менте или не.
Та така - в чуденка съм...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия