Обяснете ми за тестерите - парфюми?

  • 3 349
  • 35
До сега тестер никога не съм купувала, одеве разглеждах един сайт за парфюми и ми направи впечатление, че цената на тестерите не е много по- ниска от цената на оригинала? Rolling Eyes
Каква им е разликата? В трайността при пръскане ли или какво  Thinking ? До сега тестер не съм имала и ме интересува каква е разликата?
Виж целия пост
# 1
Няма разлика.
Производителите винаги правят тестери,
което е естествено, де.
Как да си купиш парфюм, ако не го помиришеш?
Друг е въпроса ЗАЩО се ПРОДАВАТ тестерите? Wink
Виж целия пост
# 2
по ниска е цената, защото по принцип тези тестери не трябва да се продават,
в нормалните страни ги подаряват при друга покупка

п.с. тестерите, който аз съм имала до сега са били по трайни от баш парфюма
Виж целия пост
# 3


п.с. тестерите, който аз съм имала до сега са били по трайни от баш парфюма
И аз съм забелязала ,че тестерите са по-трайни.
Виж целия пост
# 4


п.с. тестерите, който аз съм имала до сега са били по трайни от баш парфюма
И аз съм забелязала ,че тестерите са по-трайни.
Естествено че са по-трайни, нали аджеба трябва да те накарат да си го купиш тоя парфюм  Mr. Green
Виж целия пост
# 5
Ха, ами това е супер ако е вярно че са по трайни.Леля ми работи в чужбина и като си идва ми носи тестери на парфюфи,кремове..аз съм доволна.А тестерите би трябвало да не се продават...или може би при по голяма покупка да се подаряват...знам ли.
Виж целия пост
# 6
Зависи от тестера явно. Защото аз преди седмица си взех на Хуго Бос и докато изляза от нас и вече не се усеща #Cussing out А не струваше малко пари.
Виж целия пост
# 7
Аз един път си купих тестер и не съжалявам - даже ми се стори по-траен. Само че го взех от парфюмерията, продавачката ми е приятелка и ми се обажда като дойде нещо ново, заделя ми тестер и ако ми хареса, си го купувам. Излезе ми с 20-30 лв по-евтино, защото само веднъж съм си взимала. Ама аз съм пълна с парфюми, така че сега само ако нещо ми хареса изключително много, го взимам.
Виж целия пост
# 8
Тестерите са по "наситени" и трайни Simple Smile
Виж целия пост
# 9
Според някои, всички тестери са менте.
На други пък име под достойнството да си купят тестер  Laughing
Не знам къде е истината  Rolling Eyes

Аз съм купувала веднъж и нямаше разлика с оригинала, беше си същия аромат и много траен  Peace
Виж целия пост
# 10
 няма разлика между оригинал и тестер -тестера е по траен според мен
Виж целия пост
# 11
в момента то4но си търся тестери на някои пярфюми,4е моите достав4ици се покриха нещо........Предпо4итам 100мл да са ......

Дамския Obssesion i 5th avenue.....

ще съм благодарна ако ми подадете такива хора ,които имат тестери.....  bouquet
Виж целия пост
# 12
в момента то4но си търся тестери на някои пярфюми,4е моите достав4ици се покриха нещо........Предпо4итам 100мл да са ......

Дамския Obssesion i 5th avenue.....

ще съм благодарна ако ми подадете такива хора ,които имат тестери.....  bouquet

www.megashop.bg  newsm10
Виж целия пост
# 13
 а колко  е доставката в мегашоп?
Виж целия пост
# 14
lavender, аз съм една от човеците с тестери Mr. Green доколкото знам дистрибуторите ги дават безплатно в магазините за парфюмерия, но това беше споменато май...когато си поръчвам моите тестери идват или без капачка или с някакво подобие на капачка и без оригинални кутийки...нормално е за мен, защото цената е по ниска...иначе и аз знам, че аромата на тестерите е по-силен и по-концентриран от този на самите парфюми...и това са май разликите като цяло  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия