цигари и бременност

  • 4 765
  • 40
всички знаем,че тютюнопушенето оказва голяма вреда върху бебето.вие мамчета,докато бяхте бременни напълно ли се отказахте от цигарите или съгрешавахте понякога?
Виж целия пост
# 1
Откаэах се напълно и до ден днешен bowuu
Виж целия пост
# 2
Отказах ги,не ми се и пуши вече !
Виж целия пост
# 3
Аз си подръпвах от време на време на мъжо от цигарата, но не съм сядала да изпуша цяла цигара.

Виж целия пост
# 4
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=12579-Ето ти една тема Peace
Виж целия пост
# 5
Пуших само първата седмица след като разбрах, че съм бременна, и то по една цигара на ден. Бях страстна пушачка, кутия не ми стигаше, но спрях отведнъж. Това до месец след като родих. Ужасните колики, плачът на бебо по 15 часа на денонощие ме накара да пропуша пак.
Ясно е, че всяка цигара вреди. Откажи ги. Пък и по-лесно става по време на бременност. Често ти се гади от цигарите.
Виж целия пост
# 6
отказах ги  Sunglasses
Виж целия пост
# 7
Отказах ги
Виж целия пост
# 8
Отказах ги Naughty
Виж целия пост
# 9


Такива теми има един милион.
Виж целия пост
# 10
Цигари не пуша от 1.01.2004 г. чак август 2004 забременях.Така я карам и до днес,а съм пушела по една кутия на ден.
Виж целия пост
# 11
Бременноста ми беше повод да откажа цигарите и до ден днешен не пуша.Просто ги отказах от раз.
Виж целия пост
# 12
не съм,не съм имала и волята Embarassed
Виж целия пост
# 13
Отказах ги заради бременността и се надявам да не ги почвам след това  Praynig .Обаче сега разбрах,че им е много трудно на непушачите-миризмата на цигари е НАВСЯКЪДЕ  Sick
Виж целия пост
# 14
Отказах ги заради бременността и се надявам да не ги почвам след това  Praynig .Обаче сега разбрах,че им е много трудно на непушачите-миризмата на цигари е НАВСЯКЪДЕ  Sick
Аз най я обичам в асансьора  Sick Sick Sick Ако си и на по-висок етаж още по-добре.  newsm61 smile3515 newsm61
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия