Чай от шипка

  • 1 316
  • 15
Въпроса ми е чая от шипка запичащ или разхлабващ ефект има.Дребния е малко разхлабен и в аптеката ми казаха чай от шипка.Взех го ,но като се прибрах прочетох,че е за по-добра обмяна и не посмях да му го дам newsm78
Виж целия пост
# 1
Запичащ!!! Дай му!
Виж целия пост
# 2
Запича можеш да му дадеш спокойно Simple Smile
Виж целия пост
# 3
Благодаря ви Hug
Виж целия пост
# 4
Запича, педиатърката ми ми го е казвала.
Виж целия пост
# 5
Запича. Много добър ефект има, ако си направиш от този с целите шипки. Слагаш 150 гр  вода да заври и слагаш една супена лъжица шипки и ги натрушаваш. На дребни парченца. Слагаш ги във врящата вода и ври 10 минути. После слагаш капак отгоре и го оставаш да стой така 30 минути. Аз леко го послаждам после и така й го давам. Много съм доволна от този  чай. Дано ви помогне и на вас. Пропуснах да кажа че много цапа и после се пере много трудно Blush
Виж целия пост
# 6
Запича. Много добър ефект има, ако си направиш от този с целите шипки. Слагаш 150 гр  вода да заври и слагаш една супена лъжица шипки и ги натрушаваш. На дребни парченца. Слагаш ги във врящата вода и ври 10 минути. После слагаш капак отгоре и го оставаш да стой така 30 минути. Аз леко го послаждам после и така й го давам. Много съм доволна от този  чай. Дано ви помогне и на вас. Пропуснах да кажа че много цапа и после се пере много трудно Blush

аз накисвам целите шипки от вечерта и сутринта като ги кипна чаят става много по-гъст, напомня ошав, направо е непрозрачен. Така се извличат много по пълноценно полезните съставки и е по-приятен на вкус.
Пробвай го и така, ще ти хареса.
Виж целия пост
# 7
Определено е със стягащ ефект. Ще му помогне на детето.
Виж целия пост
# 8
Определено е със стягащ ефект. Ще му помогне на детето.

Така е. На моята й действа, когато я накарам да го пие  Confused
Виж целия пост
# 9
Разбира се , че е със стягащ ефект  Peace Не се притеснявай , можеш спокойно да го даваш  Hug
Виж целия пост
# 10
Благодаря ви.Да,взех от целите шипки,за да съм сигурна че ще пие шипки.Направих му,но тоя път ще ви послучам съвета и ще ги натруша.
Виж целия пост
# 11
Peace
Виж целия пост
# 12
Само това давам на Гого когато има разтройство.Така че давай и не му мисли.
Виж целия пост
# 13
запича
Виж целия пост
# 14
Запича - чаят от джоджен също
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия