Наистина АНКЕТА "Кога захранихте рожбата?"

  • 3 278
  • 114
# 75
Началото на 4-я започнах да давам сокче, а в края започнах с картофено пюренце.
Виж целия пост
# 76
Преди няколко дена започнах да я  захранвам, а след 1 седмица ще направи 4 месеца.
Виж целия пост
# 77
2-3 дни преди да навърши 4 месеца с морков.от някои зеленчуци обаче получи колики впоследствие.та го отчитам като прибързано.може би оптималният период е някъде към 5 навършени месеца.
Виж целия пост
# 78
Моят отговор го няма - преди 3ти месец.
Peace

П.П. Добави и тази опция
Виж целия пост
# 79
На 5 навършени месеца, дотогава кърма+АМ  Peace
Виж целия пост
# 80
При навършени 6 месеца, Каби за първи път опита картофено пюре. Дотогава беше изключително кърмене бебе!  Peace
Виж целия пост
# 81
След навършване на шест месеца,дотогава Лора беше само на кърма!
Виж целия пост
# 82
След 6м.
Виж целия пост
# 83
На 6 месеца точно захраних.
Виж целия пост
# 84
Захраних след 5 навършени месеца с домашно приготвено картофено пюре...
Виж целия пост
# 85
След 4 м.
Виж целия пост
# 86
На навършени 3 месеца. Мисля, че за моето дете си беше точно на време, приемаше всичко много добре, не е правил алергия от нищо. Разбира се менюто го обогатявах бавно и плавно, както си му е редът.
Виж целия пост
# 87
До края на 7 м. Емо бе само на кърма (без сокчета, вода, АМ или чай) след това започнах много бавно захранване. До годинката нямах заместено кърмене. Никога не съм имала проблем с храненето - яде за двама. Продължавам да го кърмя 2 пъти на ден - сутрин след сън и вечер преди да заспи.
Знаех, че кърменето е най-доброто за детето ми и се постарах да кърмя максимално дълго време.
Благодарение на този форум разбрах за късното захранване и най-вече как да кърмя.   bouquet
Виж целия пост
# 88
На навършени 5 месеца.
Виж целия пост
# 89
Когато навърши 4 месеца - със зеленчуково пюре.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия