гъбички в устичката

  • 2 160
  • 21
Здравейте майчета! Днес изписаха приятелката ми от болницата с бебчено и!
Беше с пневмония, появили са се гъбички в устичката, и някаква майка и е казала да маже с сода и мед! Моля ви ако някоя знае нещо да каже! Благодаря предварително!  bouquet
Виж целия пост
# 1
Стига с тия глупости-сода и мед,ако развие алергия към меда,а?В аптеките има Дактарин гел-точно за тази цел е Peace
Виж целия пост
# 2
Колко е голямо бебето?
Не ги ли е прегледал лекар? Преди да се пристъпва към каквото и да било лечение трябва да се консултират поне с педиатъра на детето.
Дактарин-а е решение, да, но не на своя глава все пак.
Виж целия пост
# 3
и аз така си помислих и за това ви пиша, ами тая гадна сода Shocked?
Виж целия пост
# 4
и аз така си помислих и за това ви пиша, ами тая гадна сода Shocked?
е то не е много бебе! на една годинка ще стане след две седмици, но все пак смятам че това със содата не е добре
Виж целия пост
# 5
По принцип содата действа срещу гъбичките,да. Но аз предпочитах да ползвам Дактарин-а, когато Иво е имаше гъбички.
Виж целия пост
# 6
По принцип содата действа срещу гъбичките,да. Но аз предпочитах да ползвам Дактарин-а, когато Иво е имаше гъбички.

 и аз си помислих това да и кажа, но исках да събера малко мнения
Виж целия пост
# 7
 И ние ползвахме Дактарин Peace
Виж целия пост
# 8
и ние сме ползвали Дактарин.Но пък пробвах веднъж и с мед и сода - изтрепа ги до крак Laughing( добре, че не съм знаела за последиците, които медът можеше да ми докара ooooh!)
Виж целия пост
# 9
Преди години така лекуваха гъбички, афти и т.н. Но ми се вижда гаден метод.
Аз съм използвала Дактарин. Понякога и Гранофурин.
Виж целия пост
# 10
Педиатърката ми препоръча Дактарин гел.
Виж целия пост
# 11
Определено Дактарин гел.
Виж целия пост
# 12
Аз имах такива преди време и Дактарина помогна, но питайте лекар първо - иначе мед недейте още дава, рано е според мен  Peace
Виж целия пост
# 13
Ползвала съм дактарин - след няколко капвания изчезнаха, не бих пробвала със сода  Confused
Виж целия пост
# 14
Днес забелязах че и моята принцеска има гъбички  Cry Утре сме на лекар и ще се консултирам какво да и давам.Искам да ви попитам  какви може да са причините за тези гъбички?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия