Vichy-Normaderm

  • 10 258
  • 48
доволни ли сте от този продукт?
имаше някакво тетерче(ако така се казва) в едно списание и като го пробвах направо ми се отрази супер:) а вие какво ще кажете?
Виж целия пост
# 1
Сега ме подсети да си разгледам тефтерчето което ми подариха на 14ти февруари когато ми правиха тест за какъв тип кожа имам в Мол София
Виж целия пост
# 2
Няколко такива теми имаше. Потърси ги.  Simple Smile Иначе, аз съм много доволна.
Виж целия пост
# 3
Ползвала съм измиващия гел и крема. Крема бих го оценила като горе - долу, но измиващия гел ужасно ми изсушаваше кожата.
Виж целия пост
# 4
В момента го използвам и съм много доволна.  Simple Smile
Виж целия пост
# 5
super e  newsm10
Виж целия пост
# 6
От няколко дни го ползвам, доволна съм засега - добра текстура, бързо попива Peace
Виж целия пост
# 7
Доволна съм, ползвам изм.гел, лосиона, дневен и нощен крем от серията.
Виж целия пост
# 8
Харесва ми. По-добър е от Термал или както се казваше там. Laughing
Виж целия пост
# 9
АЗ го ползвам от 2 седмици,не съм забелязала да прави чудеса,но иначе попива бързо,не омазнява.Мисля че за лятото ще е по-добре,сега изсушава прекалено много.
Виж целия пост
# 10
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=241456.msg5588112#msg5588112    ето я цялата тема.. Peace
Виж целия пост
# 11
Аз лично не съм го ползвала още. Имах такова намерение преди една седмица, но като отидох в аптеката да си го купя и понеже аптекарката ме познава ми каза, че не бил нищо особено и нямало много доволни от него. Така и не си го взех.
Иначе ползвам един на Нивея и съм доволна от него засега: http://www.nivea.bg/products/show/12270
Виж целия пост
# 12
за мен е много добър,но както казаха и в другата тема абсурд е да сложиш грим върху него
Виж целия пост
# 13
Аз преди го ползвах и не бях особено очарована,но на всеки се отразява различно.
Виж целия пост
# 14
От около месец ползвам нощния.

 Много съм доволна. Party
Определено има ефект : Не ми излизат пъпки , порите се свиват. Въобще кожата ми е една гладка , чиста   newsm03
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия