Промени ли се желанието на половинките ви за секс след раждането на децата...

  • 2 423
  • 20
     Искам да разбера само на мен ли ми стана нещо и ми позачезна либидото...трайно. Преди да забременея с първото дете имах мераци за секс всеки ден (че и по няколко пъти),а дори и по време на самата бременност. Е, като се роди баткото  - нормално - поулегнаха нещата, ама след второто детенце вече мога и една седмица да не се сетя изобщо за това. Съпругът ми започна да си мисли, че имам някой друг... отказвам му често, просто защото нямам желание.
Виж целия пост
# 1
Сигурна ли си, че не си преуморена?  newsm78
Виж целия пост
# 2
И това го има, но и не е само умора - просто сякаш не съм същия човек. Sad
Виж целия пост
# 3
Желанието за секс Не, но мързела да го направя Да, появи се и то много, за една седмица това изобщо не го правя на проблем, гледам поне месеца да не пропусна  Laughing
Виж целия пост
# 4
Въобще не се  е променяло- преди ,докато бях бременна, след това(едва изчаках да ми зараснат шевовете)Всъщност моя даже малко се страхуваше докато бях с големия корем, а и малко след раждането , но след това всичко си дойде на място. Heart Eyes
Виж целия пост
# 5
Въобще не се е променяло  Laughing luvbed
Виж целия пост
# 6
ами честно да ви кажа за мен желанието не се е променило но май на мъжа ми се изпари! трябва да си поискам че да се сети че и това нещо съществува. не знам защо! а аз съм обявила мълчалива стачка и вече не си искам. стискам зъби и чакам да се сети той.
Виж целия пост
# 7
И моето изчезна някъде, трайно:(
Само понякога се пробужда и то най-вече от други мъже.
Аз лично смятам, че изчезването на либидото е симптом на някакво заболяване, освен ако не сте си омръзнали до болка. Не е никак нормално да го няма.
Виж целия пост
# 8
Аз пък си го възвърнах отново с пълна сила. Mr. Green
Докато бях в големите месеци ми се беше поубило от тежестта,хормоните и срама,че съм като мечок. Rolling Eyes
Но сегааа.... криеш ли се мъжо,ще те намеря  hahaha hahaha
Виж целия пост
# 9
ами промени се ooooh!и нямах никакво желание за секс цяла година,как ме изтърпя мъжа ми  незнам.......но сега всичко си ни е ок Peace
Виж целия пост
# 10
ами промени се ooooh!и нямах никакво желание за секс цяла година,как ме изтърпя мъжа ми  незнам.......но сега всичко си ни е ок Peace

и при мен така  Blush
Виж целия пост
# 11
ами промени се ooooh!и нямах никакво желание за секс цяла година,как ме изтърпя мъжа ми  незнам.......но сега всичко си ни е ок Peace
И при мен така ooooh!
Виж целия пост
# 12
Беше се променило,до преди един месец.Сега горкия неможе да си вдигне гащит от мен. hahaha #Crazy Joy hahaha hahaha
Иначе преди това цяла бременност,след раждането-хич не исках.Ама изобщо. ooooh!
Незнам как ме изтърпя.Важното е,че сега от тая пролет ли,от що,направо съм полудяла!Като разгонена котка,само се навирам и си искам! hahaha hahaha hahaha hahaha
Виж целия пост
# 13
ДА ВИ КАЖА СЛЕД РАЖДАНИЯТА НЕ ЗНАМ...........НО ОНАЗИ ПРИКАЗКА ЗА ЖЕНИТЕ СЛЕД  30 ОПРЕДЕЛЕНО МОГА ДА Я ПОТВЪРДЯ. НЕПРЕКЪСНАТО МИ СЕ ИСКА . . ЗА СЪЖАЛЕНИЕ НЯМАМЕ ПОЧТИ НИКАКВИ ВЪЗМОЖНОСТИ ЗА УСАМОТЯВАНЕ ОТ ЩЪКАЩИ ОКОЛО НАС ДЕЦА.





Розов Пухчо: Тук в този форум приемаме големите букви като крещене... Вие крещите ли ни...?
Виж целия пост
# 14
И аз съм...."фригидна"... при тази пълна къща, две деца, свекърва.... Можем само набързо... ама аз не мога така.
Ние с мъжа ми започнахме да си правим секс-туризъм. Палим колата, оставяме децата на свеки, и....хайде някъде на хотелjavascript:void(0);
luvbedjavascript:void(0);
smile3521
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия