до кой месец работехте?

  • 3 197
  • 117
Аз се чудя много до кой месец да работя. Термина ми е  края на септември а 45 дневния болничен почва от 06.08.08.  Вие как постъпихте?
Виж целия пост
# 1
Аз работих до средата на осмия месец.Зависи как се 4увстваш и работата ти дали го позволява сама ще прецениш Hug
Виж целия пост
# 2
Аз през цялата бременност бях в болнични поради условията във фирмата, в която работех, но по принцип можеш да си работиш и в деветия месец ако се чувстваш добре.
Виж целия пост
# 3
И с двете бременности до края.
Виж целия пост
# 4
Спрях в 9-тия...мн зависи как се чувстваш...
Виж целия пост
# 5
бях казала, че до средата на деветия, но коремът ми толкова порасна и надебелях, че не можех да се движа, та ползвах, както е обичайно - от средата на осмия.
Виж целия пост
# 6
Зависи как се чувстваш.Аз работих до края. В петък ми беше последния работен ден и в неделя сутринта родих, а смятах в понеделник да си издавам работата на заместничката ми  atwork
Виж целия пост
# 7
До петък. В събота рано сутринта ми изтекоха водите.
Виж целия пост
# 8
Излязох в болничен по медицински причини в края на 5-ия месец. Излежах си лежането за години напред, кой знае кога пак ще ми се отдаде такава почивка  Grinning
Виж целия пост
# 9
в края на 5 месец
Виж целия пост
# 10
работата ми позволяваше да работя до 2 месец,имаше нощни смени и мнооого бензин Simple Smile
Виж целия пост
# 11
С първата бременност работех до петия месец.
С втората до седмия.
Ако работата и състоянието ти позволяват, работи, докато можеш.
Виж целия пост
# 12
До края на 37 г.с. Беше адска жега, иначе бих ходила още ,защото не ми се стоеше в къщи. Ама и то зависи какво работиш. Аз седях на стол пред компа по цял ден и не съм се уморила
Виж целия пост
# 13
До шестия.
Виж целия пост
# 14
До края на 8-ия!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия